Formalności

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Formalności

Post autor: Piotrr »

no mnie pewnie czeka długa i ciężka walka o lek ale nie poddajemy się
Ja mam dużo też do zwiedzana. najpierw muszę jechać do poznania odebrać swoje wszystkie papiery ze starych studiów, a potem wszystkie inne formalności trzeba załatwić
W końcu lekarz
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Formalności

Post autor: Piotrr »

mam znowu pytanko. chodzi o lekarza medycyny. Czy ten druk zaswiadczenia lekarskiego to jest skierowanie do lekarza medycyny pracy? Czyli mam to wydrukowac pojsc do lekarza dostac podpis i zrobione tak?
Jest na forum ktos kto juz wszystko zalatwil?
W końcu lekarz
omnadren250
Posty: 12
Rejestracja: 9 lip 2013, o 09:45

Re: Formalności

Post autor: omnadren250 »

siema!
aby panstwowo dostać się do lekarza medycyny pracy potrzebne jest skierowanie. Aby dostać owe skierowanie trzeba napisac maila do biura rekrutacji i od reki w kilka godzin listem wysyłają. Dupy taka akcja nie urywa, bo ani to list polecony ani priorytetowy ale jakby nie analizować to jedyna opcja.

oczywiscie mozna rowniez to badanie zalatwic bez skierowania prywatnie.

pzdr
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Formalności

Post autor: Piotrr »

omnadren250 pisze:siema!
aby panstwowo dostać się do lekarza medycyny pracy potrzebne jest skierowanie. Aby dostać owe skierowanie trzeba napisac maila do biura rekrutacji i od reki w kilka godzin listem wysyłają. Dupy taka akcja nie urywa, bo ani to list polecony ani priorytetowy ale jakby nie analizować to jedyna opcja.

oczywiscie mozna rowniez to badanie zalatwic bez skierowania prywatnie.

pzdr
do mnie będzie szedł z tydzień, a ja nie mam tyle czasu / ale dzięki za info
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości