Gastroskopia...

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
przerazony
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:18

Gastroskopia...

Post autor: przerazony »

witam.
jutro będę miał robioną endoskopię górnego odcinka przewodu pokarmowego, czyli gastroskopię. nie powiedziano mi jednak jak mam się do niej dokładnie przygotować, powiedzieli tylko, że mam być na czczo biorę też leki, rano polprazol i tribux 3 x 1 (czasem po południu zapomnę wziąć to jest 2 x 1) dzisiaj normalnie wziąłem rano polprazol oraz tribux, ostatni posiłek zjadłem ok. 18 a przed nim wziąłem tribux. zjadłem bułkę z twarożkiem, 4 herbatniki oraz wypiłem nutridrinka (to taka odżywka) i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem? (właściwie jedyne co jem to bułki z twarożkiem oraz te nutridrinki piję) w szpitalu kazali się stawić się na godzinę 9, badanie nie będzie robione ambulatoryjnie, będę leżał w szpitalu bo jeszcze będą badać mocz na amylazę i w zależności od tego co wykażą badania zdecydują czy wypisać mnie tego samego dnia czy zostawić na kilka dni. dodam, że mam 16 lat. więc dobrze zrobiłem z tym, że zjadłem ok. 18 jeszcze? bo na głodnego czuje się gorzej, dlatego chciałem zjeść możliwie jak najpóźniej, żeby jakoś przespać noc i teraz boje się, że zwymiotuje podczas tego badania 2 lata temu też miałem ale wtedy byłem długo na czczo i nie zwymiotowałem.
z góry dziękuję za odpowiedź
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości