Gdzie na farmację?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
littlepharmacist
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2017, o 16:45

Gdzie na farmację?

Post autor: littlepharmacist »

Mam możliwość wyboru pomiędzy trzema uczelniami i nie potrafię się zdecydować. Lepiej iść na farmę do Lublina, Łodzi czy Sosnowca? Która z tych uczelni jest najbardziej prostudencka?
cherrylady
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2017, o 17:40

Re: Gdzie na farmację?

Post autor: cherrylady »

Polecam Łódź. Słyszałam wiele dobrego o tej uczelni szczególnie, że właśnie farmacja jest tam bardzo dobra. Miasto podobno też jest przyjazne studentom. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać nawet
101006basia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 19:25

Re: Gdzie na farmację?

Post autor: 101006basia »

Polecam Lublin
Janek
Posty: 59
Rejestracja: 5 gru 2008, o 17:35

Re: Gdzie na farmację?

Post autor: Janek »

Co to znaczy prostudencka? Idź gdzie masz najbliżej.
Pani_farmacja
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2017, o 09:07

Re: Gdzie na farmację?

Post autor: Pani_farmacja »

A ja polecam bardzo Lublin. Nasze Collegium Pharmaceuticum jest całkiem nowe, kadra miła, a sama uczelnia prostudencka - przyjazna studentom. Ale tak jak wyżej - najlepiej być blisko domu.
Awatar użytkownika
Marianne97
Posty: 28
Rejestracja: 15 maja 2016, o 20:39

Re: Gdzie na farmację?

Post autor: Marianne97 »

Ja jestem na farmacji w Sosnowcu i bardzo sobie chwalę, atmosfera świetna, wykładowcy nastawieni przyjaźnie i relacje między studentami też ok, pomagamy sobie, wspieramy, żadnego wyścigu szczurów nie ma. Do nauki wiadomo, trzeba się przyłożyć, ale jeśli jest się solidnym to nie ma problemu żeby zaliczać.

Miasto jest delikatnie mówiąc niezbyt ciekawe.jednak da się przyzwyczaić, natomiast Katowice są bardzo fajne.

Jeśli wybierzesz ŚUM to myślę, że będziesz zadowolona, ale radziłabym to samo co przedmówcy-iść tam, gdzie bliżej. Ja strasznie chciałam do Lublina, do którego mam 90 km, ale się nie dostałam i muszę jeździć prawie 300 km, w jedną stronę, a podróż długa i kosztowna :-(
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Gdzie na farmację?

Post autor: lukasz471 »

Zdecydowanie Lublin. Byłem tam na konferencjach w Farmaceutikum i muszę powiedzieć, że budynek klasa. Same miasto jest bardzo klimatyczne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości