Gdzie odbywają się zajęcia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
piotrek1001
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2009, o 18:30

Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: piotrek1001 »

Chce sie zapytac w jakich miejscach obdbywaja sie zajecia na pierwszym roku, chodzi mi o podanie mi ulic gdzie mialbym dojezdzac bo chcialbym wynajac mieszkanie i nie wiem w jakiej dzielnicy, ulicy szukac, dzieki za info.
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: Halius »

Już było to kilkakrotnie pisane. Anatomia i histologia na Chałubińskiego, chemia oczki, języki trojdena, pierwsza pomoc na Lindleya lub Banacha, socjologia na koszykowej, informatyka na Banacha. Niech ktoś poprawi jeśli coś jest źle. Studiować dopiero będę a pisałem to co kiedyś wyczytałem i zapamiętałem
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: a_niap »

Pierwsza pomoc moze byc ten na Litewskiej. Jeszcze propedeutyka na nowowiejskiej (IWL) i czasem angielski na zlowtej (w tym roku chyba jednak grupa zlekarskiego takmiala. Tam bardziej pielegniarstwo ma). Generalnie wszystko w centrum a jak nie w centrum (Trojdena) to dobry dojazd jest z dworca centralnego, wiec najlepiej mieszkanie srodmiescie/centrum. Ewentualnie na ochocie, to tez dobre rozwiazanie.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: sasanka55 »

ogólnie miejsce zajęć zależy od wydziału, prawda? Tak zrozumiałam z innych tematów tzn. I WL ma wszystko raczej w jednym miejscu (okolice Trojdena?) a II WL bardziej rozsiane? jeśli źle to podsumowałam, to bardzo proszę o poprawę
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: a_niap »

Na pierwszym roku to sie niewiele rozni, bo chyba tylko propedeutyka jest w innym miejscu. Potem podobno sa roznice.
Raczej jest wszystko w jednym miejscu (centrum). Nie powiedzialabym ze to okolice Trojdena, bo tam na trojdena to tylko jezyki sa i ina na banacha (to prawie zaraz obok Trojdena) przez pol semestru. Wiecej czasu sie jednak spedza na zajeciach w centrum (Oczki i chalbinskiego sa zaraz obok siebie. Tam jest tez biblioteka)

A i jeszcze socjologia jest na ksozykowej (wyklady) i cwiczenia tez na oczki
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: sasanka55 »

dzięki wielkie, a_niap
Awatar użytkownika
Salus aegroti
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:37

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: Salus aegroti »

Też dzięki.
Awatar użytkownika
emmylou
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2012, o 07:36

Re: Gdzie odbywają się zajęcia

Post autor: emmylou »

Najlepszym wyjściem będzie Centrum, Ochota, ewentualnie bliska Wola. Generalnie najlepiej wybierać takie lokalizacje, z których można dostać się bezpośrednio tramwajem do Centrum, bo tam jest najwięcej zajęć na I roku, niezależnie od wydziału.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości