grupy na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: grupy na lek

Post autor: Shaq »

Gothic?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: grupy na lek

Post autor: Agher »

Shaq leci szacun za serie Total War i Gothic
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: grupy na lek

Post autor: Shaq »

Gothic 1 i 2, trójki i czwórki nie trawię. Jakieś to plastikowe. Już prędzej w Obliviona bym pograł.
A w Total War zawsze i wszędzie. Nie ma to jak patrzeć na tysiąc jazdy jak rusza na 6 tys piechoty germańskiej (te Jezuski z cierniami na siwej głowie).
Choć słonie z armatami na grzbietach i tak wymiatają

Lubię sobie czasem pograć w te starsze gry, ale teraz mam notebooka z Windą 7 i nie wszystko odpala mi jak trzeba.
Kurcze, nie po to mam oryginała (!) Kozaków 2, by nie pograć sobie na swoim rodzonym laptopiku.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: grupy na lek

Post autor: Agher »

e tam, mnie kozacy nie jarali zupełnie, średnia gra. Gothic 3 i 4 grałem juz z czystego sentymentu, ale i tak moim ulubionym jest Gothic 2. Mam nawet taka mała tradycje, ze zawsze 24 grudnia rano gram w Gothica 2, chocby godzinkę
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: grupy na lek

Post autor: Shaq »

A Operation Flashpoint kojarzysz? To jest jak dla mnie gra wszechczasów.
RybaŻaba
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2011, o 13:48

Re: grupy na lek

Post autor: RybaŻaba »

grałem też tak uważam.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: grupy na lek

Post autor: vahti »

final fantasy vii/ix, bitches. :C
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: grupy na lek

Post autor: darthbrother »

Czy wielu sie naraze jak powiem, ze cala seria Heroes mi nie podchodzi nawet uwielbiana przez wszystkich trojka?
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: grupy na lek

Post autor: Shaq »

Mi niee, Ja wolę już serię Apostołów (Disciples I, II, III). Podobne, do Herosów, ale mi bardziej podchodzi.
darthbrother, czy na leku będzie czas by choc raz na miesiąc przyciąc sobie w coś przez 2-3 godzinki?
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: grupy na lek

Post autor: _włóczykij »

Shaq, myślę, że taką możliwość będziesz miał co tydzień. przecież to zależy od osoby, bo jak ktoś jest inteligentny to nauczy się szybciej. chociaż ja tam słyszę, że tylko pamięć liczy się na leku. A ją to można wyćwiczyć do perfekcji

Shaq, to jednak w tym roku idziesz na lek. ?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: grupy na lek

Post autor: vahti »

Można, ja dzielnie pocinałem w starcrafta 2 pół drugiego semestru, po 2h dziennie. Agher dzielnie wymęczył fallouta 3, i oba mass effecty.

Na tym kierunku naprawde nie jest tak strasznie, da sie wszystko pozdawac i miec w miare normalne zycie, chyba, że ci sie ułoży w jednym tygodniu kolokwium z embriologii i biofizyki, dzień po dniu.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: grupy na lek

Post autor: darthbrother »

Na tym kierunku jest czas na wszystko, tylko go sobie trzeba znaleźć i maksymalnie wykorzystać.na I roku często było tak, że miało się dwa wyjścia na imprezę w tygodniu.

Bo tu się studiuje a nie walczy o przetrwanie
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: grupy na lek

Post autor: neocortex »

kurde, tylko dwa się da wygospodarowac?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości