grupy na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

grupy na lek

Post autor: esprittt »

czy ktoś się orientuje wg jakiego kryterium są ustalane grupy? i czy jest jakaś możliwość, jeśli bardzo nie chce trafić się z daną osobą do grupy żeby tak się nie stało?
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: grupy na lek

Post autor: SilentShout »

haha a z kim nie chcesz być?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: grupy na lek

Post autor: vahti »

Niebardzo. A grupy sa skrajnie losowe, bo nawet alfabetyczne nie są. Chodza ploty ze matura z języka, ale to też jakaś sciema, bo mam w grupie ludzi ktorzy napisali dosc slabo i ludzi ktorzy napisali bardzo dobrze.
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

Re: grupy na lek

Post autor: esprittt »

nie chcę być z koleżanką na którą mam wybitnie przykrą alergię to by się nawet bardzo miło składało gdyby to ta matura z angielskiego bo pisałam podstawę, więc może i jakaś grupa niezbyt rozkujoniona by się trafiła?ltozwólcie mi w to wierzyć
a i mam jeszcze jedno pytanie, czy UMB organizuje jakieś wyjazdy integracyjne?
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: grupy na lek

Post autor: SilentShout »

o to jak nie są alfabetycznie to może będę z moją kol z klasy
chociaż generalnie to mogłabym być nawet z kimś kogo nie lubię, ważne że się znamy

a matury z angola to nawet nie pisałam
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

Re: grupy na lek

Post autor: esprittt »

no co Ty! ludzi szybko się poznaje, a od tych których się nie lubi zawsze miło jest się trzymać na bezpieczną odległość w sumie całkiem prawdopodobne że trafię z kimś znajomym do grupy, ale osobiście byłabym najszczęśliwsza gdybym nikogo nie znała, byleby okazali się fajnymi ludźmi, dla których nauka nie jest jedynym sensem życia
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: grupy na lek

Post autor: SilentShout »

no z moich znajomych to 2-3 osoby wybierają się na UMB, w tym tylko jedna na stomę, więc tak czy siak poznawanie będzie w tempie ekspresowym
a takich osób, których rzeczywiście nie lubię to chyba nie ma, ew. są neutralne
Squaredd
Posty: 81
Rejestracja: 9 maja 2010, o 14:21

Re: grupy na lek

Post autor: Squaredd »

O czyli jednak komendancie oddziałów SS może jednak będziemy w grupie i na zajęciach z anaty porozprawiamy o Panu Krzysztofie
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: grupy na lek

Post autor: vahti »

Ogólnie przyjeta legend-wait for it-dary grupa C na leku zawiera osoby ktore pisaly podstawe, przykro mi.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: grupy na lek

Post autor: SilentShout »

Squaredd pisze:O czyli jednak komendancie oddziałów SS może jednak będziemy w grupie i na zajęciach z anaty porozprawiamy o Panu Krzysztofie
być może, chociaż grup jest tyle, że mało prawdopodobne
A te SS to co to ma ze mną wspólnego?
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

Re: grupy na lek

Post autor: esprittt »

vahti czyli podstawy razem, tak?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: grupy na lek

Post autor: vahti »

Nah, pomieszane wszystko, nikt jeszcze nie wpadł na regułę. Źle sie wyraziłem, chodziło mi, że zawiera osoby piszace podstawe zarówno jak rozszerzenie, wiec nie mozna brac tego za kryterium.
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

Re: grupy na lek

Post autor: esprittt »

ehh, lajf is brutal. a co z tymi wyjazdami integracyjnymi? wynaleźli to w białym?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości