GUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

GUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: unkindangel »

Aplikujący na lekarski na GUMedzie, wystąp! Poznajmy się, jak dobrze pójdzie będziemy przecież znajomymi z roku!
Skąd jesteście, dlaczego GUMed, który rocznik? Ja pochodzę z Gdańska, od dziecka byłam nakręcona na ten kierunek i tą uczelnię, więc wybór był dla mnie oczywisty. Rocznik 96, brdzo zadowolona z wyników matury.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: makebelieve »

Obecna!Rocznik 96, jestem z Białegostoku, ale za wszelką cenę chcę uciec do innego miasta Gdańsk jest moim pierwszym wyborem i wymarzonym Mam 170pkt więc jest prawdopodobieństwo, że na GUMed się nie dostanę, więc rozważam jeszcze inne miasta w razie czegoś.
Awatar użytkownika
djulie
Posty: 64
Rejestracja: 27 cze 2015, o 14:33

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: djulie »

Dobra, jednak się melduję, choć pewna wyboru nadal nie jestem jestem z okolic Bydgoszczy i też chce uciec dalej xd wyniki z matury pozwalają mi wybierać między Poznaniem a Gdańskiem i mam prawdziwy dylemat! Nie boicie się tej anatomii-mordercy na GUMedzie? wolałabym do Gdańska, bo morze, wszystkie zajęcia w jednym miejscu itd., ale teraz to nie wiem

Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: unkindangel »

Ja do Poznania też złożyłam, ale mimo to wybieram Gdańsk z powodów czysto praktycznych - nie muszę się przeprowadzać. A co do anatomii. Słyszałam wieeele legend o tym przedmiocie, ale wydaje mi się, że na innych uczelniach morduje podobnie. No i nie ukrywam, że mam z tyłu głowy takie ja nie dam rady?!", pokonanie tej anatomii w pierwszym terminie to taki mały life goal.
Awatar użytkownika
djulie
Posty: 64
Rejestracja: 27 cze 2015, o 14:33

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: djulie »

Masz racje, dużo ludzi uwalaja na anacie np. w Lublinie, ale akurat w Poznaniu podobno jest pod tym względem kompletnie bezstresowo i zawsze w pierwszych terminach zdaje 95% roku, a to jest różnica mam nadzieje, że z tym GUMedem to takie legendy i serio da się zdać a jeśli już to choć w drugim terminie! w sumie racja - jak nie my to kto? Ja tam zamierzam się przykładać od samego początku

neon15
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2014, o 16:31

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: neon15 »

Hej! Też 96 i w planach lekarski na GUMedzie Jestem z Warszawy, ale chciałam studiować w innym mieście. Natomiast słyszałam trochę słabych opinii na temat GUMedu Mam nadzieje, że są trochę przesadne :p
Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: unkindangel »

djulie, ooo, że aż tak lajtowo w Poznaniu jest to nie słyszałam. Z tego co wiem, to na GUMedzie anatomia jest z rektorem uczelni, który napisał też swoje atlasy. Wydaje mi się, że posiadając odpowiednie książki musi się dać.
neon15, a jakieś konkretne te negatywy do Ciebie dotarły? Poza anatą.
enuo
Posty: 96
Rejestracja: 6 lut 2013, o 22:11

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: enuo »

Ja też jestem z Gdańska i na GUMed mam nadzieję się dostać. Mam 175 pktów.
Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

Re: Kandydaci - lekarski 2015/2016

Post autor: unkindangel »

175pkt powinno starczyć, chyba o 10 punktów próg nie podskoczy. Miejmy taką nadzieję.
Enuo, a które liceum kończyłeś? Tak z ciekawości.

thepiter
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2015, o 15:55

Re: GUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: thepiter »

Hej, również rocznik 96, i jeśli progi drastycznie nie wzrosną, to możliwe że się spotkamy Jestem z Grudziądza, więc do Gdańska tak daleko nie mam, a wybieram to miasto, bo jest po prostu ładne, a morze też jest czynnikiem ułatwiającym wybór Również słyszałem historie o anacie, ale jakoś przez to przebrniemy, wierzę w to XD
miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: GUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: miholp94 »

z anaczi trzeba się po prostu uczyć i nie jeść czipsów na wykładach
enuo
Posty: 96
Rejestracja: 6 lut 2013, o 22:11

Re: GUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: enuo »

unkindangel pisze:175pkt powinno starczyć, chyba o 10 punktów próg nie podskoczy. Miejmy taką nadzieję.
Enuo, a które liceum kończyłeś? Tak z ciekawości.

Żadne z tych elitarnych".
Awatar użytkownika
xcamilla
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2015, o 15:25

Re: GUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xcamilla »

Hej! Też jestem z rocznika 96, uczelnia marzyła mi się od początku, jak tylko zaczęłam myśleć o medycynie. Maturę napisałam, wydaje mi się, bardzo dobrze i powinnam dostać się na GUMed, chyba że progi podskoczą o 10 pkt. Jestem dobrej myśli.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości