GUMed - tak czy nie?

Medycyna w Gdańsku
alicjachilla

Re: GUMed - tak czy nie?

Post autor: alicjachilla » 8 wrz 2016, o 08:08

Sprzedam! wszystko co potrzebne do zdania pierwszego roku.
Najchętniej całość jednej osobie :)
ANATOMIA
anatomia Moore 1 i 2
anatomia człowieka Moryś Narkiewicz 1-4
atlas Netter polskie mianownictwo
atlas fotograficzny McMinn
the brain atlas
1500 pytań Czerwiński
pytania Gray 1-3
mnóstwo giełd i przydatnych kserówek
HISTOLOGIA
Sawicki
cytofizjologia Kawiak
kompendium histologii Cichocki
mnóstwo giełd, wydrukowane wykłady
EMBRIOLOGIA
zarys embriologii Kozłowska
wydrukowane wykłady
BIOFIZYKA
skrypt
wydrukowane wykłady, giełdy, zeszyt
CHEMIA
chemia Kędryna
skrypt potrzebny na ćwiczenia
wydrukowane wykłady, giełdy

w razie pytań proszę pisać priv! :D

lith

Post autor: lith » 8 wrz 2016, o 23:36

Mårran pisze:Dokładnie, bo już następny potraktowali ładnie :D
Za to jeszcze następny już nie bo u nas to setka, ale nie zdała III terminu ;) Chyba w sporej części mojemu rocznikowi Gumed zawdzięcza tę opinię, że nie ma lekko na anacie :p

Jeśli chodzi o imprezy i czas wolny to zależy od osoby. Znam takie co po drugim roku się żaliły, że od początku studiów na żadnej imprezie nie były i ta uczelnia zabrała im całe prywatne życie... tylko współczuć. Ja pierwszy rok wspominam raczej jako najbardziej imprezowy z całych studiów, szczególnie sam początek jak się ludzie nie znali i każda okazja do integracji była dobra. Im dalej, tym wszyscy mocniej się trzymali raczej w mniejszych grupkach i od wielkiego dzwonu typu zakończenie roku się zdarzały jakieś większe spędy typu wspólne ognisko na plaży. W każdym razie czasu wolnego masz tyle ile sobie dasz - i są osoby popadające w obie skrajności. Za sumiennym i za systematycznym tez być nie można ;)

Awatar użytkownika
nika0645

Post autor: nika0645 » 9 wrz 2016, o 11:56

lith pisze:
Jeśli chodzi o imprezy i czas wolny to zależy od osoby. Znam takie co po drugim roku się żaliły, że od początku studiów na żadnej imprezie nie były i ta uczelnia zabrała im całe prywatne życie... tylko współczuć. Ja pierwszy rok wspominam raczej jako najbardziej imprezowy z całych studiów, szczególnie sam początek jak się ludzie nie znali i każda okazja do integracji była dobra. Im dalej, tym wszyscy mocniej się trzymali raczej w mniejszych grupkach i od wielkiego dzwonu typu zakończenie roku się zdarzały jakieś większe spędy typu wspólne ognisko na plaży. W każdym razie czasu wolnego masz tyle ile sobie dasz - i są osoby popadające w obie skrajności. Za sumiennym i za systematycznym tez być nie można ;)
Już bardziej zgodzić się nie mogę. Dokładnie moje myśli (bo to tyczy się każdej uczelni) :idea:

Awatar użytkownika
Mårran

Post autor: Mårran » 9 wrz 2016, o 16:58

Dla mnie najbardziej imprezowy był drugi rok, taka grupa :) Przez to prawie uj***łam bioszkę, ale dałam radę :D Generalnie, jak wszędzie, potrzeba złotego środka.
Mrs Buka

Awatar użytkownika
nika0645

Post autor: nika0645 » 10 wrz 2016, o 09:59

Też mam taką grupę, więc wiem, o czym mówisz, Mårran :D

ODPOWIEDZ