Histologia Sawicki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mmags
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2014, o 11:13

Histologia Sawicki

Post autor: mmags »

Hej, mam pytanie odno?cie ksiki do histologii. W spisie ksiek podana jest Histologia Sawickiego z 2009 roku V wydanie. Mam mo?liwo kupienia nowego wydania V za t? sam? cen? co u?ywane wydanie VI z 2012. Mo?e g?upie pytanie, ale któr? ksik? jest lepiej kupi
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Histologia Sawicki

Post autor: szska »

Szczerze mówi?c 2009, bo w tych nowszych albo nie ma dok?adnie tego co wymagaj? albo jest nasrane za du?o, dla mnie sawic 2009 by? na serio spoko napisany i dobrze si? go czyta?o. Nowe nie zawsze znaczy lepsze, ju? w wielu przypadkach spotykamy si? z kupowaniem starszych wyda? bo s? kompletniejsze je?li chodzi o materia? w nich zawarty, tak jest np z biochemi? i fizjologi?- starsze wydania maj? du?o wi?cej stron i informacji. S? i tacy co zawsze kupuj? najnowsze wydania ale nie wiem czy to ma sens. Ró?nica np mi?dzy V a VI wydaniem biochemii jest ogromna, w nowszym nie ma po?owy materia?u.
mmags
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2014, o 11:13

Re: Histologia Sawicki

Post autor: mmags »

szska, dzi?ki wielkie za pomoc. Bior? starsze wydanie w takim razie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 57 gości