I ROK LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kamilad27
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2012, o 17:43

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: kamilad27 »

ooo czy ktoś z was wie już może na jakim wydziale się znalazł? czy już są te informacje?
Awatar użytkownika
ljubcia
Posty: 36
Rejestracja: 28 lis 2011, o 17:57

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: ljubcia »

Informacji póki co nie ma i jak się pytałam pani z rekrutacji nie wiadomo kiedy będą. Ktoś na forum kiedyś pisał, że dopiero jak przyjdą do nas oficjalne pisma, że się dostaliśmy.
Jeśli chodzi o rezygnację, pewnie będą takie osoby, ale patrząc na ilość osób w kolejkach do rekrutacji, pewnie progi nie spadną oszałamiająco.
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: dr-a »

Pod koniec lipca przyjdą oficjalne listy z przyjęciem na studia, w których będzie też informacja o wydziale
kamilad27
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2012, o 17:43

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: kamilad27 »

ok, a czy na waszym koncie rekrutacyjnych przyszła wam jakaś info że jesteście przyjęci, czy nic? bo ja nic nie mam i wolę się upewnić czy wszystko jest w porządku.

O, wiem jeszcze mam jedno pytanie. Co to jest za pismo, że trzeba się stawic od 1.08 w dziekanacie w sprawie zawarcia umowy o odpłatnościach za usługi edukacyjne? Co to za odpłatności, skoro to studia stacjonarne?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: Collo »

kamilad27 pisze:ok, a czy na waszym koncie rekrutacyjnych przyszła wam jakaś info że jesteście przyjęci, czy nic? bo ja nic nie mam i wolę się upewnić czy wszystko jest w porządku.
U mnie też po dostarczeniu dokumentów żadna nowa informacja na koncie się nie wyświetliła, ale zniknęła opcja rezygnuj obok aplikacji
O, wiem jeszcze mam jedno pytanie. Co to jest za pismo, że trzeba się stawic od 1.08 w dziekanacie w sprawie zawarcia umowy o odpłatnościach za usługi edukacyjne? Co to za odpłatności, skoro to studia stacjonarne?
Też jestem ciekawy, niby każdy to dostawał i pewnie chodzi o takie zwykłe opłaty uczelniane typu indeks itp. ale chciałbym się upewnić czy to na pewno o to chodzi
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: dr-a »

To umowa w sprawie odplatności za ewentualnie powtarzanie przedmiotów czy roku. Normalnie oczywiście za studia nic nie płacicie (jeśli jesteście na stacjo).
Awatar użytkownika
Substancja
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2013, o 19:24

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: Substancja »

Colloportus pisze:
kamilad27 pisze:ok, a czy na waszym koncie rekrutacyjnych przyszła wam jakaś info że jesteście przyjęci, czy nic? bo ja nic nie mam i wolę się upewnić czy wszystko jest w porządku.
U mnie też po dostarczeniu dokumentów żadna nowa informacja na koncie się nie wyświetliła, ale zniknęła opcja rezygnuj obok aplikacji
Oznacza to, że należy być wytrwałym, rezygnacja nie wchodzi w grę, zwłaszcza na takim fantastycznym kierunku

kamilad27
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2012, o 17:43

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: kamilad27 »

Mnie też to zniknęło także chyba jest w porządku
Kolejne pytanie, nie wiecie kiedy płacimy za legitymacje/indeksy ?
mia
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2013, o 09:54

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: mia »

Bardzo proszę o kontakt na priv osoby która chciałaby zamienić się wydziałem. ja jestem na 2 wydziale, lecz bardzo mi zalezy na przeniesieniu, ze wzgledu na miejsce zamieszkania.
jesli komus nie zalezy na konkretnym wydziale lub chcialby znalezc sie na 2, niech sie ze mna skontaktuje, a reszte zalatwimy juz bez wiekszych problemow
pozdrawiam
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: egocentryk »

Czy ktos moglby polecic dobrego korepetytora z biol w warszawie?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: kokardka »

czy ktoś z was zrezygnował z farmacji na WUMie i uciekł na lekarski ostatnimi czasy?
ślusarczyk
Posty: 38
Rejestracja: 18 lip 2013, o 18:48

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: ślusarczyk »

czy jest jakaś grupa na fejsie I roku lekarskiego WUM?
plusk
Posty: 64
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:22

Re: I ROK LEKARSKI

Post autor: plusk »

Na jakie wykłady warto chodzić na I roku?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości