I ROK - LEKARSKI

Medycyna w Łodzi
Exe99

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Exe99 » 28 sty 2017, o 19:35

Potwierdzi ktos to, ze na egzaminie z biofiz wchodzi gielda? :) boje sie bardzo tego egzaminu bo kompletnie jestem zielony w tym przedmiocie :roll:

vanilis

Post autor: vanilis » 31 sty 2017, o 13:45

Jak jest z egzaminem z bio ? Wykłady same czy wszystkiego po trochu ?

[ Post via Android ] Obrazek

grgrgr

Post autor: grgrgr » 12 lut 2017, o 16:20

hej, mam male pytanie dotyczace rozbojnika z biologii medycznej. W regulaminie studiow jest zapis dotyczacy wpisow warunkowych na kolejny semestr, ktory mowi, ze w przypadku zaleglego zaliczenia lub egzaminu nalezy w ramach warunku nadrobic go po sesji, a w przypadku niezaliczenia czesci skladowych przedmiotu nalezy ponownie uczeszczac na zajecia itp. Mam zaliczone wszystkie kolokwia, ale nie mam 60% i wiele wskazuje na to ze nie zdam rozbojnika. Czy w takiej sytuacji bede mogl przystapic do egzaminu po sesji, czy zostaje mi tylko powtarzanie przedmiotu? Blagam o pomoc :(

MedPaul11

Post autor: MedPaul11 » 12 lut 2017, o 16:23

Myślę że najlepiej jutro zaraz po rozbójniku pojedź do dziekanatu i się dokładnie dopytaj jak wygląda sytuacja. Wtedy będziesz wiedział na 100% :wink:

osom

Post autor: osom » 28 lut 2017, o 16:05

ktoś z was wie co robić, jeżeli oblałam 3 terminy egzaminów z biologii medycznej? <beczy> czytałam gdzieś w regulaminie, że można napisać podanie o 3 dodatkowe terminy (całą resztę mam zaliczoną)- czy profesor zgadza się na takie rzeczy? Jeżeli ktoś miał przyjemność zdawać coś z biologii w ramach warunku to proszę, napiszcie coś o tym jak wygląda to zaliczenie, czy jest pisemne czy ustne, na czym warto się głównie skupić, będę bardzo wdzięczna :) ciężko z tą biologią w tym roku...

vanilis

Post autor: vanilis » 6 maja 2017, o 11:11

Z czego najlepiej powtarzać do egzaminu z anato ? Skawina ? Narkiewicz ?

[ Post via Android ] Obrazek

ODPOWIEDZ