identyczne pieczenie w obu barkach

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
jajko267
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 17:26

identyczne pieczenie w obu barkach

Post autor: jajko267 »

witam

kiedys cwiczac na silowni poczulem pieczenie w lewym barku,ale pomimo tego cwiczylem,po jakims czasie zrezygnowalem z silowni aby poprawic kondycje tego barku.wszytko bylo oki nie czulem pieczenia w tym barku wystepowalo ono tylko i wylacznie wtedy jak podnosilem cos na wyprostowanej rece ,wtedy automatycznie czulem pieczenie w tylnej czesci barku.Moja przerwa od silowni wyniosla kilka miesiecy,ale pieczenie nadal wystepowalo przy podnoszeniu przedmiotow na wyprostowanej rece.Zrobilem przeswietlenie i usg i w obu przypadkach lekarze powiedzieli ze nie widza tam nic dziwnego i wszystko jest w porzadku.Teraz grajac w kosza wyskoczylem do zbiorki i poczulem identyczne pieczenie w drugim barku.dodam ze kiedys przez kilka lat pracowalem z zimyn miejscu i mialem bole stawow i teraz wydaje mi sie ze to moga byc stawy,czy mam racjeprosze o pomoc.lewy bark to czuje pieczenie tylko przy podnoszeniu przedmiotow i glownie wtedy gdy reke mam oddalona od ciala i wtedy czuje pieczenie z tylnej czesci barku,natomiast prawy bark czuje troszke bardziej ale pieczenie wystepuje w tym samym miejscu,no ale glownie nasila sie przy obciazeniu.Ale z lewym tez tak mialem na poczatku ze troszke bardziej go czujem a pozniej tylko przy podnoszeniu przedmiotow.robie teraz roznego rodzaju cwiczenia rozciagajace barki moze to cosik pomoze.Dodam jeszcze ze kiedys uszkodzilem sobie szyje kladac zbyt duzy ciezar na nia i bardzo mi cierpla przez pewien okres.teraz okolo rok po wypadku juz mnie tak nie boli ,ale jak czasem za dlugo trzymam ja w pozycji bocznej to wtedy czuje lekkie cierpniecie.Bylem u lekarza i na zdjeciach wyszlo wszystko ok i lekarz powiedzial mi ze to moze byc jakis mini uraz a takie urazy szyi goja sie bardzo powoli i zebym sie nie martwil i moze to ma jakis zwiazek z ta szyja,no ale nie wydaje mi sie.dodam jeszcze ze mam wade postawy,znaczy garbie sie mam plecy okragle i barki do przodu
JacekPlacek123
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2011, o 10:16

Re: identyczne pieczenie w obu barkach

Post autor: JacekPlacek123 »

moze sprobuj skonsultowac sie u innego lekarza? czasami tak jest, ze trzeba sie niezle nachodzic, zeby uzyskac konkretna, rzeczowa i co najwazniejsze PRAWIDLOWA diagnoze. u jakiego byles lekarza? sprawdzales jakies opinie o nim w internecie zanim go wybrales?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości