II rok Katowice

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: II rok Katowice

Post autor: karooolajn »

ellen - poczekaj z kim będziesz zajęcia. I tak na pierwszych nie ma wejściówki. Jak już będziesz wiedzieć jaki to prowadzący to Ci powiem
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

O właśnie, z których przedmiotów jest wejściówka na pierwszych zajęciach?
medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Babcia jest bezczelna
Babcia E.? Jeśli tak, to się nie zgadzam. Mikroby przeszedłem u niej naprawdę bezboleśnie, lżej chyba tylko u Pułkownika było. Nowy system wejściówek jest tragiczny, a babcia naprawdę łaskawie ocenia.
Niee nie ta babcia, babcia D.F jest okropna doc. E to anioł!


Jak ktoś ma kontura 5 tomowego to bez sensu wydawać hajs na 1tomowego, bo najprawdopodobniej i tak wypadałoby mieć ganonga. A w rzeczywistości przy większości asystentów wystarczą perfekt wykute wykłady.

Pierwsze zajęcia z bch i fizjo są organizacyjne, dzielą na podgrupy, przydzielają stoły itp, jakieś tam bhp, na immunach była prelekcja, na którą radzę się nauczyć, bo dr R. na pewno zrobi rundę z mikrofonem w celu kompromitacji studentów
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: II rok Katowice

Post autor: karooolajn »

Pierwszy tydzień będzie bardzo przyjemny
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

karooolajn,
Zabrzmiało złowieszczo odnośnie kolejnych
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

No właśnie to tak zabrzmiało pierwszy tydzień przeżyjecie, ale potem dostaniecie wpier**ol
medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Jeśli wpie*dol to tylko od Pipety na biochemii no chyba ze mikrofonem/mazakiem po glowie na immunach

Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: II rok Katowice

Post autor: karooolajn »

Mnie nienawidziła dr W w pierwszym semestrze, a później już było bardzo ok
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

A może każdy z Was się wypowiedzieć wg własnej opinii czy 2 rok był gorszy od 1? Tylko tak z uzasadnieniem Ja na przykład miałam na 1 roku taki zestaw asystentów, że serio myślę, że już gorzej nie będzie, ale jak mam za dużo wolnego czasu (tak jak teraz) to za dużo myślę i się martwię na zapas chociaż obiecałam sobie tego nie robić
No i ogólnie jakieś rady jak przetrwać, żeby nie ześwirować byłyby mile widziane
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: II rok Katowice

Post autor: Erick »

Załapcie się na wewnętrzną Superhelisę i ją zdajcie = zdana biochemia= zdany rok Polecam.
Co do porównania 1 i 2 roku. 2 rok daje w kość dopiero tak naprawdę w okolicach końca maja/początek czerwca, wtedy jest masakra. A tak w ciągu roku to imho porównywalnie jak na 1 roku. Do przeżycia.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: II rok Katowice

Post autor: MrBrightside »

A to jest prawda, że wywalili patomorfę w całości na 3. rok, a do sesji po 4. sem wrzucili mikro?
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

MrBrightside,
Podobno tak, niektórzy mówią, że na 100%. Dobra, już mnie dobiliście
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: II rok Katowice

Post autor: MrBrightside »

Myślę, że katedry będą musiały wrzucić na luz, bo to się wydaje nie do zdania. Mikro w jednej sesji z biochemią i patomorfa z trzema innymi egzaminami? Kosmos
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości