II rok Katowice

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

Czyli jest sprawdzana wiedzą na 1 immunach czy po prostu lepiej się względnie orientować?
I odnośnie fakultetów. Ile razy, ile trwają ?

Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: II rok Katowice

Post autor: iglo »

Z tego co pamietam to I zajecia z immunologii byly organizacyjne, nie pytali
Jednak tak bylo dwa lata temu
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: II rok Katowice

Post autor: karooolajn »

Lepiej się orientować Sprawdzenie wiedzy to trzecie zajęcia = kartkówka, pytania otwarte.
Fakultety - zależy jaki. Miałam taki co był jeden raz 40 minut, a miałam i takie co były 6 razy po 40 minut Zależy od chęci asystenta.
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

A powiecie mniej więcej gdzie się zajęcia odbywają? Koło czego odnośnie 1 roku?
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: II rok Katowice

Post autor: iglo »

Na I roku zajęcia są właściwie w jednym miejscu, na uczelni na Ligocie, czyli w okolicach dziekanatu
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

Chodziło mi o to, gdzie mniej więcej znajdują się sale na 2 roku z opisem np. w korytarzu prowadzącym do histologii itd

I jeszcze jedno: z czego uczyliście się spektrofotometrii, tych rodzajów chromatografii itp? Bo widzę, że w skrypcie do ćwiczeń nie ma.
medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Sala do ćwiczeń z biochy, ćwiczeń z fizjo ( tu tez mieliśmy organizacyjne zajęcia) i immunow -wszystkie się znajdują w tym korytarzu prowadzącym do histo one są podpisane. Siedź tam gdziekolwiek i patrz gdzie się otworza drzwi seminarki z fizjo i biochy są na 2 piętrze. Jak wiesz gdzie jest katedra biofizyki to tym korytarzem co jest po prawej idz (niektórzy tam mieli angielski, historię medycyny) niektóre grupy tez miały semki na katedrach ale to wam powiedzą

Molinezja
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 21:54

Re: II rok Katowice

Post autor: Molinezja »

A ja mam pytanie odnośnie zajęć z onkologii (Ceglana / Reymonta), konkretnie czy trzeba być z czegoś przygotowanym i czy poza fartuchem brać też obuwie zmienne?
osiak
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2014, o 11:37

Re: II rok Katowice

Post autor: osiak »

Buty trzeba, przygotowanym być nie trzeba
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

Podpowie ktoś jak przeżyć ćwiczenia z biochemii z dr S?
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: II rok Katowice

Post autor: Erick »

Zachowywać się kulturalnie, jak się czegoś nie rozumie to go zapytać, a nie robić samemu źle, bo się wkurzy. On nie jest taki straszny, jak głoszą pogłoski
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

Erick, no właśnie miałam z nim wczoraj pierwsze ćwiczenia i był spoko, nawet żartował i tak się zastanawiałam czy to cisza przed burzą czy co To prawda, że lubi jak dziewczyny mają koczek na głowie?
medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Lubi, ale tylko ze względów BHP! a nie personalnych upodobań xd Bo jesli masz długie włosy do kucyka musisz chowac pod fartuch no i wiesz jak to wygląda
S jest super! Bedziesz miala boskie wspomnienia Ogarnij spekol i pipetowanie bo na zajeciach z enzymow kazdy bedzie robił sam ćwiczonko i ładnie zeszyt prowadz! numer, data, temat, cwiczenie z wnioskmi i w ogole. (chociaz nam nie sprawdzał, chyba ze ktos go wkurzy)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości