II rok Katowice

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

No o tym zeszycie jak ma wyglądać to nam z 10 minut opowiadał Ale generalnie nie mam co się chyba jakoś bardzo go bać co?
medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Nie ma się czego bać. Tez byłam taka pierdołą ze się go balam bo mi naopowiadali różnych rzeczy. A on wejściówki ocenia jak każdy inny asystent, czasem nawet dostawałam punkty mimo ze czegos w kluczu nie bylo (a klinicznie bylo uzasadnione, on jako lekarz respektuje to na szczęście). Trzeba robic swoje na ćwiczeniach, nawet jak wynik nie wyjdzie to nie robi z tego dramatu, ja go nawet pytalam na początku czy dobrze pipete nastawilam. No i strasznie nie lubi jak ktos gada kiedy on mówi albo mu przerywa. W ogóle to wam zazdroszczę nowej sali ćwiczeń z biochemii! Taki wypas a u nas to wszystko bylo stare i krany przeciekały, stopy średniowieczne Powodzenia

makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

Mogłabym kogoś pomolestować o info o asystentach? D bo mam z fizjo pana dr Ś i z immunow młodą panią mgr i ciekawi mnie czy da się przeżyć

medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Jesteś szczęściarą jeśli chodzi o asystetów i tyle w temacie Dr Ś. ma grupę na fejsie, jak się dołączysz to będziesz wszystko wiedziała. Z immunami obie panie mgr są bardzo wporządku, tyle że jedna dopiero w tym roku wzięła grupy, a drugą też poszukaj na fejsie z wiadomych profitów
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

medicina, serio? No właśnie czytałam na grupie dr Ś, że wymagający ale spoko D Może jednak jakoś przeżyję ten rok A pani mgr S. wydaje się bardzo w porządku babką, dopytywała parę razy czy wszyscy na pewno zrozumieli co mówi, chętnie tłumaczyła I o dziwo dr R nie waliła nikogo mikrofonem Chyba, że to nie ona? Bo rundkę z mikrofonem zrobiła po sali.
medicina
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 10:29

Re: II rok Katowice

Post autor: medicina »

Napisz na priv to ci poopowiadam, bo nie bede tu spamować opowiesciami asystentowymi
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: II rok Katowice

Post autor: makebelieve »

Orientuje się ktoś czy daje cokolwiek chodzenie na wykłady z higieny lub prawa medycznego?
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: II rok Katowice

Post autor: karooolajn »

Ponoć były jakieś punkty z higieny do egzaminu, ale ja nigdy nie byłam i nie wiem czy koniec końców te punkty dostali. Na prawie byłam raz, przez przypadek i najbardziej skorzystali na nim ludzie, którzy mieli z tą panią zajęcia/fakultet. Ciekawe, ale profitów z tego mieć nie będziesz
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

Możecie powiedzieć jak uczyć się na kolosa z biochy? W sensie co omijać z harpera na pewno, a co koniecznie się nauczyć ?

Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: II rok Katowice

Post autor: karooolajn »

Koniecznie zrób pion, bazę, wykład. W Harperze wychodzi z 400/500 stron? Zobacz o co pytają i to właśnie przeczytaj. Najlepiej jakbyś miała pozakreślane w książce to, z czego ktoś się uczył
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: II rok Katowice

Post autor: ellen100p »

OK, zauważyłam że w pionie również jest dużo rzeczy o które nie pytają. Czyli rozumiem, że skupić się na tym o co pytali, co jest w bazach?

Awatar użytkownika
sternensucherin
Posty: 40
Rejestracja: 5 lip 2015, o 11:59

Re: II rok Katowice

Post autor: sternensucherin »

Pamiętacie jak wyglądało zaliczenie praktyczne ćwiczeń z immunów? O ile są dla nas dostępne skrypty z fizjo czy bioszki i będzie można sobie to wszystko przypomnieć, to instrukcji do tych wszystkich doświadczeń z immunów nigdzie nie ma. Jak sobie z tym radziliście?
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: II rok Katowice

Post autor: Erick »

Zależy od asystenta, ale większość nie robi stricte praktycznego zaliczenia, my dyskutowaliśmy o szczepionkach, inni mieli jakieś zlecenia badań pouzupełniać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości