Ile osób odpada?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Ile osób odpada?

Post autor: vahti »

Gregory pisze:Naczelny troll biologa ponownie melduje się na posterunku !
Macie pozdrowienia od Edwarda B. - już czeka na Was z super mega wypasionymi, porywającymi i wciągającymi wykładami już na drugim roku Poznacie zayefajne wzorki i reakcyjki- w skrócie będzie zayedwabiście :P ("-Panie dohtorze, tracimy pacjenta! -Luzuj stringi mała. Już rysuję aldosteron.")
Vahti - odliczaj czas do października (pomogę 111 dni, 6 godzin i 35 minut do pierwszego wykładu z Bijochemii) :shock:

Swoją drogą tak lubię faceta i całą Bańchemię, że może przejdę się jeszcze raz we wrześniu egzamin pisać :oops:

P.S. Żeby uniknąć oskarżeń o spamowanie (bezpodstawnych ofc) odpowiem na pytanie zawarte w tytule: nie wiem ile.

Serdecznie pozdrawiam :D

hyhyh. Olej wrzesień, dawaj na warunek, będzie fajnie, cała przyjemność po raz kolejny! :D
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Ile osób odpada?

Post autor: lith »

nyktofan, oczywiście III terminy.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Ile osób odpada?

Post autor: Gregory »

Trzy polskie gatunki z rodzaju Anopheles są zdolne do przenoszenia zarodźca malarii, jednak w Polsce (na szczęście) nie stwierdza się zachorowań na malarię już od ponad 50 lat.

Przyjdziecie na UMB to poznacie osobę, którą dopadł Plasmodium vivax nie w tropikach, a w Augustowie (profesora Edwarda )

Vahti, za warunek to ja podziękuję, aż tak bardzo za zakładem nie przepadam, mimo że asystenci są całkiem sympatyczni (zwłaszcza magister Dżasta )
P.S. A skoro ja już o Plasmodium to nyktafon chyba mówił o praktycznym z biologii, right ?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Ile osób odpada?

Post autor: Padre Morf »



Vahti, za warunek to ja podziękuję, aż tak bardzo za zakładem nie przepadam, mimo że asystenci są całkiem sympatyczni (zwłaszcza magister Dżasta )

wolę Ewelajnę jednak ^^
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Ile osób odpada?

Post autor: czornydanio90 »

I dalej nie wiem: Białystok czy Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Ile osób odpada?

Post autor: Gregory »

Padre Morf Ewelajna? Ja nie znaju. Warta dziewoja poznania ?

czornydanio90 Bromberg czy Białystok? Ty się jeszcze zastanawiasz ? Patrz na Morfa jaki chłop wyrósł po Białymstoku Wersal północy nie gryzie, zapraszamy
Agher jest z Torunia więc może dlatego Brydzi jakoś nie darzy estymą wybrał UMB i nie narzeka (chyba ).
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Ile osób odpada?

Post autor: vahti »

:D
No, nie wiem! )

A pełnie moich jutrzejszych wrażeń sponsoruje zakład biofizyki, aż nie moge się doczekać! Prawie jak jazda rollercoasterem. :D


Danio dawaj do białegostoku, żubra można zobaczyć. Nawet ci podrzuce notatki z biologii, z recznie rysowanym w paintcie przez wnusie doktor K. Cośtam siro. D
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Ile osób odpada?

Post autor: Padre Morf »

Patrz na Morfa jaki chłop wyrósł po Białymstoku Wersal północy nie gryzie, zapraszamy

Akurat w Białym nie studiowałem ^^
Padre Morf Ewelajna? Ja nie znaju. Warta dziewoja poznania ?

lek. stom. Ewelina Taudul
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: Ile osób odpada?

Post autor: neocortex »

Padre Morf, a to ja sie teraz zdziwiłam. Jakos tak ładnie sie łączy Biały&rawosławie

Tak w ogóle to mnie troche zatkało, jak Biały wizytowałam ostatnimi egzaminacyjnymi czasy - przestaje wyglądać jak większa wieś, zaczyna wyglądać jak miasto
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Ile osób odpada?

Post autor: Gregory »

Akurat w Białym nie studiowałem ^^
Ptaszki coś o wojskowym w Łodzi ćwierkają Btw chyba orientujesz się w podlaskich rejonach (Эй, приятель! ) i możesz odpowiedzieć na pytanie:
Czy Białystok jest dobrym miastem do studiowania medycyny?

(Ja wiem, że jest tylko miło jak ktoś mądry to potwierdzi swoim morfejskim autorytetem

Good luck Vahti, nie daj się tym złym ludziom z zakładu biofizyki (niech płonie w ogniach piekielnych!) i zdaj
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Ile osób odpada?

Post autor: vahti »

chociaz w sumie polubilem klikanie promyków i rady życiowe doktora K tak bardzo że chyba zafunduje sobie powtórkę.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Ile osób odpada?

Post autor: czornydanio90 »

vahti pisze: Danio dawaj do białegostoku, żubra można zobaczyć. Nawet ci podrzuce notatki z biologii, z recznie rysowanym w paintcie przez wnusie doktor K. Cośtam siro. D

Dzięki za ofertę , ale akurat to rozwaliłem na ŚUMie
Bardziej się skuszę na wszelkiego rodzaju notatko-testo-wskazówki z anatomii
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Ile osób odpada?

Post autor: vahti »

Anatomia to akurat bardzo userfriendly zakład. Przy minimum-minimum wysiłku można luźno zdać dalej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości