ile punktów na studia leśne?

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
Palia

ile punktów na studia leśne?

Post autor: Palia »

Witam! interesują mnie informacje dotyczące rekrutacji na studia leśne. moŻe ktoś zdawał w zeszłym roku (nowa matura) i moŻe mi powiedzieć od ilu punktów moŻna było się dostać? Pozatym nie znalazłam na stronach informacji o poziomie matury (czy trzeba zdawać poziom rozszerzony i jak bardzo będzie on brany pod uwagę) będę wdzięczna za wszystkie informacje :))).
jaga

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: jaga »

Tez bardzo jestem ciekawy ile trzeba osiągnąc punktów na maturze , szczególnie z biologii rozszerzonej
las

studia

Post autor: las »

[quote="jaga"]Tez bardzo jestem ciekawy ile trzeba osiągnąc punktów na maturze , szczególnie z biologii rozszerzonej[/quot lepiej wybrać poziom rozszerzony,na sggw w warszawie przelicznik to 0,4 z podstawy i 0,6 z rozszerzenia,w roku 2006/2007 trzeba było mieć ok. 70 procent z rozszerzenia, w drugiej turze ,po rezygnacjach ok.60 procent,punkty z matyry uczelnia przelicza na soje i tych teŻ trzeba było mieć ok. 65-70,ja przy podstawie 86 i rozszerzeniu 66 dostałem się do w-wy,poznania i krakowa,na leśnictwo
Le¶nik

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: Le¶nik »

ile punktów na studia leśne :x
Neritius

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: Neritius »

jestem na leśnictwie(Kraków) juŻ 2 semestr i są u mnie ludzie nawet po profilu humanistycznym więc nie przejmujcie sie tak bardzo(co ma być to będzie), kiedy wybierałem się na studia leśne wcale nie nie było sie tak trudno dostać :wink: miałem biologie na 78 i 64 na sggw teŻ się dostałem w pierwszej turze
kate

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: kate »

mam pytanie ile trzeba było mieć punktów Żeby dostać sie na studia leśne do poznania?
Pawe³

WL

Post autor: Pawe³ »

Zastanówcie sie dobrze zanim pójdziecie na lesnictwo
1 senestr nic z leśnictwem nie związanego będziecie musieli zaliczyć.
Sesja to dla mnie był koszmar ( ale poszło :) zato 2 sesja to jest dopiero fajna egzaminy dzień po dniu + zal ćwiczeń + zaliczenie rerenówek.
Ogólnie to mowie jak jest w SGGW- bo tu studiuję. Poznań jest wg mnie duuŻo lepszy! i głupi byłem Że nie poszedłem:/
"Odsiew jest i niech nikt mi nie mówi Że niema Ze 150 osób zaczynających zostało po 1 sesji 100.
ela

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: ela »

Neritius napisz cos wiecej o lesnictwie w Krakowie, wybieram sie i wszelkie informacje na ten temat beda baardzo mile widziane. Pozdrawiam
eliza

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: eliza »

kurka a mi matura nie poszla nie jestem zadowolona, chce isc do krakowa, ale mam chyba srednie szanse
e

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: e »

i zastanawia mnie jeszcze jedno wiem ze studia sa w ktakowie warszawie poznaniu i tucholi.w krakowie nie sa platne czy gdzies jeszcze
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: pure morning »

no ok skończę studia 3-l etnie jestem inżynierem i potem moge dorobić sobie magisterskie na sggw?
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: Mrówek »

Ile mam mieć na Ochronę zasobów Lesnych w krakowie? i czy z poziomu podstawowego czy rozszerzonego?
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: ile punktów na studia leśne?

Post autor: WojtekB »

A jak wygląda to w Tucholi (jeżeli ktoś wie)
Ciężko tam się dostać na studia leśne i w ogóle .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości