Ile w końcu? Poznań 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fasolka88
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2008, o 03:03

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: fasolka88 »

rigor mortis pisze:Karolcia, fasolka, tak się zbulwersowałyście, a ja nie napisałem nigdzie o jakiejkolwiek korupcji. Uderz w stół a nożyce się odezwą?
a za cos takiego nie ma upomnien? to bylo conajmniej niestosowne, zeby nie powiedziec ze po prostu chamskie i zenujace.
rigor mortis pisze: A jak to jest, że osoby z takim wynikiem się dostały? Wyjaśnień może być wiele (ale lepiej o niektórych głośno nie mówić).
a co w takim razie miales na mysli?
karolcia1988
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2008, o 11:07

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: karolcia1988 »

Kochana FAsolko skad to podenerwowane? jestem pewna ze rigor mortis nie mial na mysli PIENIEDZY!ale bizuterie, samochód, tudzież oddaniie sie w naturze:)

Cytując jednego wybitnego gimnazjaliste na humanistycznej częsci egzaminu gimnazjalnego:Nie szata zdobi człowieka, ale klejnoty, ładne brania i buty"
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: Dib00 »

karolcia1988 pisze:Dib00, jestem bardzo ciekawa co Ty na to powieszskoro Twoja kolezanka nie dostala sie/jest na platnych przy 165? Zwrocie poza tym uwage ze w pismie dwukrotnie podkresla sie, ze zostalam przyjeta z powodu odwolania (to dla tych, ktorzy twierdza, ze znajdujesz sie na liscie automatycznie jak ktos zwolni miejsce). Pozdrawiam wszystkich przyszlych lekarzy)
Pewnie odwołania nie pisała i złożyła papiery na płatne. Bo to raczej dziwne, że próg spadł o 10 punktów w krótkim odstępie czasu.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: rigor mortis »

Fasolka, uważam, że w poprzednich postach dosyć jasno się określiłem. W związku z tym pozdro, koleżanko, i życzę dostania się na te studia ] A swoją egzaltację okazuj komuś innemu już ]
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: bs »

mam pare pytan i prosilabym o odpowiedz jesli je znacie :
1) kiedy pisze sie odwolania?
2)jak takie odwolanie wyglada?
3) ile miejsc jest na stomie w poznaniu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości