Ile w końcu? Poznań 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fasolka88
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2008, o 03:03

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: fasolka88 »

Dib00,
Dib00 pisze:W zeszłym roku na stomę do Poznania było 172!
ciesze sie ze jestem jednak lepiej poinformowana sama jestem z poznania, wiec zywo interesowalam sie tym, jak wygladaja przyjecia na medyczna. poza tym, moja przyjaciolka konczy wlasnie pierwszy rok stomy w p-niu, to raz, a dwa - jeszcze 2 osoby z mojej klasy sa na tym kierunku, z czego jedna dziewczyna miala 164 pkt i sie dostala, a wiem, ze ludzie ze 163 rowniez sa na stacjonarnych. pozdrawiam
p.s. to lek bylo 172
Ostatnio zmieniony 2 lip 2008, o 10:08 przez fasolka88, łącznie zmieniany 1 raz.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: rigor mortis »

ciesze sie ze jestem jednak lepiej poinformowana sama jestem z poznania, wiec zywo interesowalam sie tym, jak wygladaja przyjecia na medyczna. poza tym, moja przyjaciolka konczy wlasnie pierwszy rok stomy w p-niu, to raz, a dwa - jeszcze 2 osoby z mojej klasy sa na tym kierunku, z czego jedna dziewczyna miala 164 pkt i sie dostala, a wiem, ze ludzie ze 163 rowniez sa na stacjonarnych. pozdrawiam
p.s. to lek bylo 172
To, że ktoś miał 164 punkty i się dostał, nie oznacza, że taki był próg. Ostateczna lista zamknęła się na osobach z wynikiem 173 (bodajże) punktów na stomie. A jak to jest, że osoby z takim wynikiem się dostały? Wyjaśnień może być wiele (ale lepiej o niektórych głośno nie mówić). Jednakże na pewno oficjalny próg nie wyniósł 164 czy też mniej.
fasolka88
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2008, o 03:03

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: fasolka88 »

rigor mortis,
BRAK MI SLOW nie dosc ze podejrzewasz ludzi o korupcje, czy wciskanie ludzi bokiem, bo ma znajomych, to do tego nie masz pojecia co mowisz! startowalam w zeszlym roku na stomatologie i widzialam listy chlopie obudz sie i poszukaj oficjalnych danych, a nie wmawiaj na publicznym forum ludziom jakies przestepstwa!
cahala

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: cahala »

W Poznaniu na lekarski i stomę dostali się ludzie, którzy mieli mniej punktów niŻ wynosił próg. Mam znajomego który dostał się właśnie w taki sposób. Na liście miał więcej ale świadectwo kilkanaście punktów gorsze. Takie czasy,
klusek32
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2008, o 17:34

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: klusek32 »

Dokładnie. Takie jest życie. Są ludzie, którzy mają fory, a te progi w większości wcale nie obrazują wyników z matury wszystkich osób, które dostały się na dany kierunek. Ja mam 244 pkt z fizyką podstawową. Chciałabym dostać się do Lublina. Mam nadzieję, że się uda Pozdrawiam wszystkich maturzystów i życzę Wam powodzenia
karolcia1988
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2008, o 11:07

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: karolcia1988 »

jezz ludzie błagam was! po co wypisujecie takie bzdury na forum? to jakis sposob na pozbycie sie konkurencji? doprawdy ciesze sie, ze nie mam takich osob w grupie jak niektore osoby piszace tutaj.a gdzie studiuje Otoz majac jedynie () 172 punkty koncze wlasnie pierwszy rok stomatologii w Poznaniu. Dostalam sie rowniez na medycyne (tu byl wedlug was jaki prog? 220?).Moze sie za chwile dowiem ile zaplacilam lapowki zeby sie dostac na medycyne, bo juz sie dowiedzialam ze na stome mi jednakledwo starczylo.
Otoz nie mam nawet zadnego lekarza w rodzinie ale chetnie sie dowiem gdzie i do kogo trzeba zapukac zeby sie wbic na studia
Moj kolega z klasy ma 169 i jest ze mna w grupie a moja kolezanka (rowniez z klasy) ma 163 punkty i jest w grupie obok.Doprawy nie widze najmniejszego sensu w opowiadaniu jakis niestworzonych historii i nakrecaniu siebie nawzajem. Moim skromnym zdaniem prog i tak spadnie i bedzie duzo nizszyniz w zeszlym roku, poniewaz obiektywnie patrzac mautra byla w tym roku trudniejsza! Tak wiec pozdrawiam wszystkich normalnych i trzezwo myslacych (szczegolnie Fasolke, ktorej oferuje osobiste wprowadzenie w zycie uczelni):*) :
fasolka88
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2008, o 03:03

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: fasolka88 »

chetnie skorzystam karolcia1988, a innym polecam szukac informacji, do kogo pojsc z lapowka - jest tutaj kilka osob na forum, ktore swietnie sa widac o tym poinformowaneltLOL
karolcia1988
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2008, o 11:07

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: karolcia1988 »

no na tym forum mozna sie bardzo wiele przydatnych rzeczy dowiedziec.np, ze jesli masz tylko po 90% z kazdego przedmiotu to sie na pewno nie dostaniesz, bo prog bedzie przynajmniej 305pkt na 300 mozliwych i ze wszyscy ktorzy dostali sie na studia a nie mieli wystarczajaco wysokich wynikow ustalonych przez szanowna komisje naszego forum to po prostu kretacze, ktorzy dali w lape komu trzeba yeahhhhh tak trzymac!
ps. mam cynka od rektora: prog w poznaniu na położnictwo spadł do 201 pkt:D:D:D
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: Korczaszko »

to dlaczego na stronie um poznań były podane progi wyższe progi lek 171 stom 172 Oo tak dla zabawya podamy se taki próg, niech się cieszą Oo czegoś tu nie rozumiem. ale w sumie nie mój ból głowy, bo nie wybieram sie tam.
klusek32
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2008, o 17:34

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: klusek32 »

Ale po co Wy się tak denerwujecie. Ja nie twierdzę, że Wy się dostaliście nieuczciwie.

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 13:00 ]
a i jeszcze przepraszam, że zabrałam głos w dyskusji i jeszcze nim kogoś obraziłam
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: rigor mortis »

Karolcia, fasolka, tak się zbulwersowałyście, a ja nie napisałem nigdzie o jakiejkolwiek korupcji. Uderz w stół a nożyce się odezwą? Za to humor Wam widzę dopisuje ] Dodam tylko, że moja koleżanka miała 169 punktów i się nie dostała na stomatologię. I co, będziemy się licytować teraz?
Co do oficjalnych danych:
archiwum-pulsum 2007 strona 5
Więc nie ośmieszajcie się już. A jeżeli dla Was jedyną możliwością dostania się osoby z wynikiem poniżej oficjalnego progu jest korupcja, to nie mamy o czym gadać. I nie twierdzę, że ktoś dostał się nieuczciwie. Ale próg jaki był, taki był - być może to uczelnia podaje niepełne informacje.
karolcia1988
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2008, o 11:07

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: karolcia1988 »

jesli Twoja kolezanka nie dostala sie to tylko i wylacznie ze nie zlozyla odwolania!
Cóż, głupota nie boli.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Ile w końcu? Poznań 2007

Post autor: ida »

karolcia1988 pisze:jesli Twoja kolezanka nie dostala sie to tylko i wylacznie ze nie zlozyla odwolania!
tak sobie czytam tą dyskusje i się zastanawiam czy Ty powaznie piszesz? Dlaczego wszelkie źródła podają wyższe ostateczne progi odwołanie może dotyczyć chyba raczej osób, którym brakuje 1 pkt a nie ok. 10.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 31 gości