Immatrykulacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Paweł665
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2009, o 09:46

Immatrykulacja

Post autor: Paweł665 »

Cześć, mam trochę dziwne pytanie, ale ciekawi mnie to Czy zapraszacie rodziców lub kogoś z rodziny na immatrykulację i czy w ogóle jest taka możliwość? pozdrawiam
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: immarykulacja

Post autor: littledream »

troszkę z innej beczki) wiecie może którego zaczynaja się zajęcia? bo w moim sąsiednim mieście niektórzy zaczynają 28 września, an iektórzy 2 października. jak to jest na Gum w tym roku?
asiaa280490
Posty: 22
Rejestracja: 31 maja 2009, o 21:03

Re: immarykulacja

Post autor: asiaa280490 »

Od koleżanki rok wyżej, z extranetu [ do którego jeszcze nie mam dostępu - jako pierwszak ] zajęcia zaczynają się 28 września.
winged-hands

Re: immarykulacja

Post autor: winged-hands »

na stomatologii immatrykulacja jest 27 września
pemek
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2012, o 08:44

Re: immarykulacja

Post autor: pemek »

Ale 28 mamy immatrykulację, czyli zajęć nie będzie, nie? Dopiero po weekendzie?
winged-hands

Re: immarykulacja

Post autor: winged-hands »

w dzień immatrykulacji nie ma zajęć, dostaniesz tylko inf o planie, podziale na grupy, moze jezykach itp.


ale jak stoma to nie wiem . w czwartek immatrykulacja, piatek wolny
paramedic
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 19:40

Re: immarykulacja

Post autor: paramedic »

Hej stomatoły
Jako studentka, która ma za sobą immatrykulacje i te inne kwiatki radziłabym pozostawić rodziców w domu. Choćby z tego powodu, że zazwyczaj (przynajmniej mój rok ta postąpił) po immatrykulacji wychodzą wszyscy razem na małą integrację. Poza tym skończyły się czasy wręczania indeksów, więc to całe spotkanie bez szału się odbywa. Korzystniej zaprosić rodziców na dyplomatorium
Pamiętajcie o stroju galowym, lecz nie warto się stroić i ubierzcie (kobiety) buty na niskich obcasach- dlaczego?- TOGI. Każdy z Was je będzie musiał ubrać, więc i tak piękny, galowy strój przykryje, a że długi jest do kostek to lubi się plątać między nogami

Co do rozpoczęcia zajęć to ja osobiście miałam immatry w czwartek a zajęcia w poniedzialek. Próbowałam sprawdzić dla Was plan w extranecie i co prawda juz istnieje, lecz bez dat. Najpewniej będzie napisać/ zadzwonić do opiekuna roku lub Dziekanatu:

Opiekun I roku kierunku lekarsko-dentystycznego
dr Henryk Zawadzki

Pozdrawiam i powodzenia w walce z chemią
vigifalis
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2012, o 10:22

Re: immarykulacja

Post autor: vigifalis »

Hej ja co prawda nie ze stomy ale ubolewam nad tym ze na immatrykulacji nie sa wreczane indeksy. Jak to? to potem nie zostaje nam po studiach zadna pamiatka. To cale unowoczesnianie jest beznadziejne wszyscy moi znajomi beda miec indeksy a ja nie
paramedic
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 19:40

Re: immarykulacja

Post autor: paramedic »

Hehehe pamiątka będzie- dyplom
Uwierz mi, że to unowocześnienie to raj dla studentów, którzy nie muszą szukać profesorów i biegać po całej uczelni po wpisy za każdy przedmiot.
Na immatrykulacji zostaną wręczone jedynie gratulacje dla tych z najwyższą ilością pkt rekrutacyjnych.
Amyloplasta
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2011, o 10:08

Re: immarykulacja

Post autor: Amyloplasta »

Nas jeszcze czekała kolejka pod dziekanatem po uroczystości
Stanęła murem Farmacja i Analityka by opłacić ubezpieczenie, to była integracja dopiero , polecam szybkim krokiem iść, jakby się powtórzyło
winged-hands

Re: immarykulacja

Post autor: winged-hands »

w zeszłym roku?
wieeeem, stałam w tej kolejce i się nie dostałam w I dzień .
Awatar użytkownika
rousseau
Posty: 202
Rejestracja: 20 maja 2011, o 10:44

Re: immarykulacja

Post autor: rousseau »

Uwierz mi, że to unowocześnienie to raj dla studentów, którzy nie muszą szukać profesorów i biegać po całej uczelni po wpisy za każdy przedmiot.
nie do końca, bo choć indeksy są faktycznie elektroniczne, istnieje taki cudowny świstek jak karta osiągnięć studenta, na której wpisy z zaliczeń i tak mieć trzeba. jak się trafi na fajnego starostę, to załatwi to za Ciebie, jak nie - bez fatygi się nie obejdzie.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: immarykulacja

Post autor: lith »

Dokładnie, biegać z 1 świstkiem, czy z dwoma to chyba już mała różnica Imo zaletą za to jest to, że pewnie jakby obie rzeczy były papierowe to by wszędzie wędrowały razem i pewnie gubiły się też razem. A tak zawsze jedna kopia ocen na serwerze
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości