Inne studia zamiast medycyny

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Inne studia zamiast medycyny

Post autor: ameba11 »

W tym roku poprawiałam maturę, niestety nie uda dostać się na medycynę powinnam podjąć inne studia, mam 142 pkt z biologii i chemii. Mam nadzieje na farmacje na ŚUM, o ile bym się dostała. Zastanawiam się jeszcze nad analityka medyczną ,tez na ŚUM, ewentualnie inżynierią biomedyczną na politechnice Śląskiej lub AGH, myślicie ze wystarczy pkt?
Jak myślicie który z tych kierunków jest lepszy, pod kątem poprawy matury oraz ewentualnej przyszłej pracy? Jeżeli macie do polecenia jakieś inne kierunki będę wdzięczna
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: ameba11 »

naprawdę nikt nic nie wie?
absolwentkaIB

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: absolwentkaIB »

na pewno nie wybieraj inżynierii biomedycznej, bardzo nie polecam
szoczka150
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2015, o 05:51

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: szoczka150 »

Myślę,że na farmacji nie będziesz miała dużo czasu na naukę do matury.
A myślałaś może o jakimś kierunku na studiach zaocznych ?
Na takich studiach miałabyś chyba największą możliwość na przygotowanie się do matury
agnes1528
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2015, o 17:56

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: agnes1528 »

Ja wybieram się na farmację, podobno sporo ludzi poprawiło maturę studiując ten kierunek
mp7986
Posty: 31
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:21

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: mp7986 »

Wezcie tylko pod uwagę, że uczelnie wprowadziły limity dla osob, ktore juz studiowaly co oznacza, że nawet jeśli poprawisz na tyle zeby dostac sie na lek to musisz przebic punktowo ułamek osób, ktore tak ja Ty poprawiały. Myślę, że lepiej zostać w domu i poprawiać mature.

cubon1100
Posty: 5
Rejestracja: 9 sie 2015, o 13:57

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: cubon1100 »

Nie wybieraj inżynierii biomedycznej, po niej znajdziesz pracę co najwyżej w drukarnii
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Inne studia zamiast medycyny

Post autor: Piotrr »

mp7986 pisze:Wezcie tylko pod uwagę, że uczelnie wprowadziły limity dla osob, ktore juz studiowaly co oznacza, że nawet jeśli poprawisz na tyle zeby dostac sie na lek to musisz przebic punktowo ułamek osób, ktore tak ja Ty poprawiały. Myślę, że lepiej zostać w domu i poprawiać mature.

dla osob ktore juz ukonczyly studia, badz zamierzaja studiowac 2 kierunki jednoczesnie. nie dla tych ktorzy studiowali i rzucili na rzecz innego kierunku
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości