Integracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
margo91
Posty: 411
Rejestracja: 6 maja 2010, o 20:20

Re: Integracja

Post autor: margo91 »

Lepiej zielone płuca Polski
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

Z tego co słyszałem to zapraszają do akademików na samą końcówkę września więc jeszcze jest trochę czasu. No chyba że ktoś oferuje tymczasowy pobyt w mieszkaniu to mogę być nawet zaraz
Hopeless
Posty: 78
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:12

Re: Integracja

Post autor: Hopeless »

Na jaką dokładnie końcówkę września?
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Integracja

Post autor: OlaaaM6 »

A wiecie moze czy zajecia zaczynaja sie 4 pazdziernika czy 1? ! chyba cos jest o ile sie nie myle,rozpoczecie roku czy cus, ale czy to jest obowiazkowe?
Awatar użytkownika
margo91
Posty: 411
Rejestracja: 6 maja 2010, o 20:20

Re: Integracja

Post autor: margo91 »

Słyszałam że 1. jest nieobowiązkowe , a zajęcia zaczynają się 4.
Awatar użytkownika
margo91
Posty: 411
Rejestracja: 6 maja 2010, o 20:20

Re: Integracja

Post autor: margo91 »

Ale to niepewne. P Wszystko dokładnie powiedzą nam zapewne na szkoleniu.
Kasienka90
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:34

Re: Integracja

Post autor: Kasienka90 »

Nie chcę straszyć, ale ja słyszałam od starszych (6. rok), że chodzą ploty, że nawet 27 września mogą zacząć się zajęcia. Ten 4 października wydaje mi się podejrzany, bo oni nigdy nie chcą tracić dni, więc myślę, że zaczeliby 1 mimo że to piątek.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Integracja

Post autor: Gregory »

Ludzie będzie rozkład, będą dyskusje. W tamtym roku 1 października wypadało w czwartek, rano normalnie był wykład z anatomii o 9 (szef zakładu nieoficjalnie rozpoczął nam rok akademicki) o 10 grupy E i F miały anatomie, reszta miała 5 godzinne okienko do 15.00 (W międzyczasie 1/3 grupy C miała informatykę.) W piątek połowa roku miała mieć ćwiczenia z biologii medycznej ale z racji, że wykład był dopiero w środę 7 października zajęć nie było. Nie pamiętam czy studium języków obcych i wychowania fizycznego pracowały w pierwszym tygodniu
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Integracja

Post autor: OlaaaM6 »

no w Wawie np. rok akademicki zawsze zaczyna sie wczesniej, np w tym roku 27 wrzesnia. Za to na wszelakie swieta bylo duzo wiecej wolnego niz na innych uczelniach
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

Oj tam oj tam Nie ma co prowadzić dyskusji na zasadzie You give love a bad name Wszystko będzie na stronie wydziału w swoim czasie nie ma co patrzeć na inne uczelnie mnie tam kiedy wawa czy kraków zaczyna nie interesuje, moje miasto B-stok A jeżeli chodzi o akademiki to wystarczy zadzwonić mi kazali dzwonić od poniedziałku. Lzik
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Integracja

Post autor: OlaaaM6 »

BMI czytaj ze zrozumieniem
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: Integracja

Post autor: BMI »

Mój post nie dotyczył tylko Twojej wypowiedzi ale był moim komentarzem w formie kompilacji dotyczącej powyższych postów

PS: Dzięki czytaniu ze zrozumieniem zdałem papurę z polaka inaczej było by ciężko
Awatar użytkownika
karamba
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:47

Re: Integracja

Post autor: karamba »

Może jakoś dałbyś radę
A wogóle to witam
Oprócz tego, że 23.09. zaczynamy wielką integrację, coś ważnego mnie ominęło?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości