Integrejszyn 2009? ;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Anex »

Dzwoniłam do organizatora obozu i powiedział, że jest 350 miejsc, połowa dla pierwszoroczniaków, a druga połowa dla stałych bywalców. Wyjazd byłby w nocy, na miejscu zapewnione noclegi i wyżywienie.
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: anq »

a gdzie dokładnie w końcu?
Pawlas
Posty: 12
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:58

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Pawlas »

Przydały by się jakieś konkrety, bo jak narazie to nic nie wiem, a z chęcią bym się pisał
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Medycyna Lwów »

Ja czytałam o obozie na forum naszej-klasy jest w Działdowie
raczej do chłapowa jest co roku obóż integracyjny, do Działdowa jest obóz dla studentów z koła internistycznego z tego co wiem.
Jeśli chodzi o te 3 ni integracji przed rozpoczęciem rok to was powiadomią listownie, razem z informacją że jesteście przyjęcie i o szczepieniach, które macie im donieść. Wszystko w swoim czasie.
Aino
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2009, o 16:29

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Aino »

Czy ktoś może zna jakiś link z informacjami na temat tego obozu w chłapowie? Albo numer telefonu do organizatorów? Zapomniałam wziąć wtedy ulotkę przy skladaniu dokumentów, a w internecie nigdzie nie moge znaleźć wiadomości na ten temat.
anello
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2009, o 15:29

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: anello »

Anex pisze:Ja czytałam o obozie na forum naszej-klasy jest w Działdowie, na początku września na 2 tygodnie. I ja sie na to pisze. Mam nadzieje, że wątroba mi wytrzymaD Bo podobno niezłe rzeczy tam się dzieją, jutro się spytam dokłądniej i napisze na forum.
gdzie jest to forum?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Medycyna Lwów »

informacje o chłapowie będą na gronie i stronie samorządu studentów, jeszcze nie ma, bo się nawet rekrutacja jeszcze nie skończyła.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: sasanka55 »

czy rekrutacja jeszcze trwa, czy została zakończona? Szczerze mówiąc, w porównaniu do innych uczelni, odnoszę wrażenie że na WUM przepływ informacji jest kiepskawy czuję lekki niedosyt Na oficjalnej stronie nie ma żadnych list, na forum (synapsa) ludzi brak, nie zorganizowano żadnego portalu internetowego dla zakwalifikowanych (w stylu USOSweb na UJ), nawet w sekretariacie nie chcieli mi przekazać żadnych konkretów odn. dalszych planów.
Pochodząc z Krakowa i będąc w trakcie podejmowania decyzji czy przenosić całe swoje życie do innego miasta trochę mnie taka dezinformacja odstrasza, bo dokłada się do nieznajomości Wawy i innych obaw
Może tu uda mi się czegoś dowiedzieć od poczciwych studentów wydziału lekarskiego WUM?
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Anex »

o Działdowie to trudno znaleźć, bo przeglądałam wszystkie linki co są na nk( lekarski, medycyna, I wydział lekarski itp)
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: stellar »

Hmmm, te wszystkie atrakcje które tam są wymienione to są wpisane w taki dzienny plan zajęć jakby, czy wybiera się sobie co chce się robić ?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: a_niap »

sasanka55 pisze:Na oficjalnej stronie nie ma żadnych list
To akurat jest plus. Lista bedzie wywieszona tylko w centrum dydaktycznym.
sasanka55 pisze:na forum
Akurat WUM w porownaniu do innych uczelni nie ma sie czym chwalić w temacie forum dla studentow". Najlepsze zródło informacji to grono.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Anex »

Na poszczególne zajęcia będą zapisy, bo np na windserfing nie pójdzie 350 osób tylko mniej, ale już salsa jest dla wszystkich
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: sasanka55 »

o, to jest ważna info Wiadomo może, co się będzie w trakcie tego programu działo konkretnie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 14 gości