Integrejszyn 2009? ;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
anello
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2009, o 15:29

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: anello »

nieźle, będę wolna od 14, więc na Chłapowo się już nie załapie, a te 3 dni integracyjne to chyba fajna rzecz
olaryb
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 08:14

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: olaryb »

w menu po prawej Nowo przyjęci studenci"
anello
Posty: 20
Rejestracja: 7 lip 2009, o 15:29

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: anello »

no tak nie zauważyłam dzięki
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Medycyna Lwów »

Wiadomo może, co się będzie w trakcie tego programu działo konkretnie?
siedzi się chyba osiem godzin, ale puszczają czasem 1,2 h wcześniej w salkach w grupach ok. 20 osobowych i ma się zajęcia z psychologiem, pedagogiem, psychiatrą, lekarzem od uzależnień. Ogólnie jest fajnie, choć 3 dni to za długo - te zabawy mają taką formę żeby jak najlepiej się poznać, otworzyć itd. potem jest trochę o uzależnieniach zwłaszcza od alkoholu (wg pana psychiatry 1/2 lekarzy jest uzależniona od alkoholu), narkotyków, leków (benzodiazepiny, barbiturany etc.). Jest też trochę o stresie, sposobach radzenia sobie z nim, depresją itp, czyli tematy bliskie studentom medycyny. Poza tym relacje międzyludzkie i różne problemy życiowe sa omawiane. generalnie warto wziąć w tym udział, bo było ciekawie (mieliśmy świetną panią psycholog), coś się zawsze z nich wyniesie, a co najważniejsze można dobrze poznać swoją przyszłą grupę (większość mojej grupy poznałem na tej integracji) jak i innych ciekawych ludzi.
zizou
Posty: 6
Rejestracja: 2 sie 2009, o 01:06

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: zizou »

z tego co wiem to zapisy rozpoczną się tak ok. 10 sierpnia, bądźcie czujni)
wszystkim polecam, rok temu było grubo! w tym też się wybieram mimo sesji poprawkowej)
jakby ktoś chciał coś konkretniej to pytajcie, chętnie pomogę, albo dam namiary na głównego organizatora Karola) pzdr
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: anq »

czyli warto pojechać?
a można dojechać na własną rękę, jak rozumiem? bo mi Warszawa to nie bardzo po drodze nad morze ^^

i jeszcze jedno: zna ktoś już termin tej 3-dniowej integracji dla lekarskiego?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: a_niap »

Pomiędzy 14 a 23 września (po trzy dni dla każdego kierunku, lekarski ma gdzies pod koniec a lek-dent tuż pzred lekarskim)
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Bells »

pytanie odnośnie chłapowa: salsa jest solo czy w parach? ]: na dosyć wysokim poziomie czy po prostu takie podrygi do muzyki latino? ]
zizou
Posty: 6
Rejestracja: 2 sie 2009, o 01:06

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: zizou »

warto!)
można dojechać na własną rękę, tylko najlepiej trafić z godziną kwaterowania, bo zostaną same resztki)

co do salsy: podrygi, trochę samemu a trochę w parach, taki myx ale nauczyciele bardzo fajni) później na roku polecam AZS z cuba latino
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Bells »

zizou słyszałam o AZS cuba latinojuż się nie moge doczekać *.* a wiesz może coś więcej na temat tej grupy?
Awatar użytkownika
micak
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 16:41

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: micak »

zapisywal sie ktos juz do chlapowa na medycy.info? bo ja probuje i probuje i mi nie działa (tzn nie chce sie zatwierdzic czy cos) .
Wy tez mieliscie/macie z tym problemy?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: Medycyna Lwów »

mogły się już miejsca wyczerpać, najlepeij do nich zadzwonić lub napisać meila
tomek5
Posty: 24
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:07

Re: Integrejszyn 2009? ;)

Post autor: tomek5 »

ja siezapisalem ale bylem osobiscie, podobno wielu ludzi ma wlasnie problemy z rejestracja w necie bo pesel nie wchodzi czy cos

aha, juz malo miejsc podobno zostalo, ja bylem kolo 12:30 i juz polowa miejsc zajeta
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości