Inżynieria biomedyczna na PWr

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

a na uniwerek na co? właśnie ja też planuję na wydział chemiczny, bo też wyczytałam na jakimś forum, że w tamtym roku było jeszcze trochę miejsc w II naborze. i mam jeszcze pytanko odnośnie tych badań. Mogę je wykonać tylko w placówkach podanych na tym wykazie na stronie PWr? Czy mogę je normalnie wykonać u swojego lekarza? Bo już sama nie wiem
Awatar użytkownika
sandraany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:29

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: sandraany »

Ja zamierzam złożyć na chemię medyczną, ale jest tam trochę innych kierunków, a nuż zainteresuje Cię politologia

W wymienionych przez pwr placówkach możesz zrobić te badania za darmo, bo mają podpisaną umowę z pwr. U swojego lekarza (w sumie lekarza medycyny pracy) też możesz zrobić te badania, ale u mnie na przykład badanie na jeden odczynnik kosztuje 35zł.

Btw, napisałam do Ciebie na fejsbuczku
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

Chemia medyczna na UWr?
abcd12

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: abcd12 »

Poda mi ktoś link do tej grupy IB na fb ?
Karolina000000001

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: Karolina000000001 »

hej, mam pytanie:) jesli dostałam sie na I liste zakwalifikowanych na biotechnologie, a nie dowiozłam dokumentów to juz przepadło?
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

Karolina000000001 pisze:hej, mam pytanie:) jesli dostałam sie na I liste zakwalifikowanych na biotechnologie, a nie dowiozłam dokumentów to juz przepadło?
musisz zadzwonić do Działu Rekrutacji i zapytać
Karolina000000001

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: Karolina000000001 »

no własnie ciagle tam jest zajete. nie zawoziłam papierów, bo myslałam, ze na inzynierie jakos sie dostane biorac pod uwage zeszłoroczne progi, a mam troche sporo do Wrocławia, a tu taka niespodzianka :(
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

abcd12 pisze:Poda mi ktoś link do tej grupy IB na fb ?
oto link grupy
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

Karolina000000001 pisze:no własnie ciagle tam jest zajete. nie zawoziłam papierów, bo myslałam, ze na inzynierie jakos sie dostane biorac pod uwage zeszłoroczne progi, a mam troche sporo do Wrocławia, a tu taka niespodzianka
w tamtym roku podobno była brana pod uwagę jedynie fizyka i dlatego taki niski próg. a chętnych co niemiara.
Awatar użytkownika
sandraany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:29

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: sandraany »

Wg tego co mi dzisiaj Pani w dziale rekrutacji powiedziala to trafilas na liste rezerwowych.

Tak, chemia medyczna na uwr.

abcd12

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: abcd12 »

[quote="aduszka"][quote="abcd12"]Poda mi ktoś link do tej grupy IB na fb ?[/quote]

oto link grupy )[/quote]

nic mi sie nie wyświetla :(
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

Czy orientuje się ktoś z Was, czy jeśli mam już złożone papiery na jakieś uczelni, a składam jeszcze na kolejną to czy muszę najpierw odebrać papiery z tej pierwszej uczelni?
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

wiecie może czy PWr ogłosiła kierunki na 2 rekrutację?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości