Jak jest w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Mårran »

Oj, niedlugo bedziecie mieli dosyc i siegali po wszystko, co nie mka nic wspolnego z medka
Pani Buka
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anarionn »

M&#xE5rran pisze:Oj, niedlugo bedziecie mieli dosyc i siegali po wszystko, co nie mka nic wspolnego z medka
akurat Gerritsen pisze bardzo dobre thrillery medyczne mam nadzieje ze mi nie zbrzydnął przez studia^^
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Aksolotl »

Uwaga, hit, moja mama kupiła z przeceny o 50% w empiku coś ala harlequin o wdzięcznym tytule Recepta na miłość", o młodych lekarzach z Barcelony

Książka powala. Anegdotka opowiadana przez jednego z bohaterów: .a pamiętacie naszą pierwszą diagnozę? Zdiagnozowaliśmy Parkinsona, a facet miał hipotermię i dlatego się tak trząsł"
Anakin123
Posty: 179
Rejestracja: 7 sie 2013, o 17:00

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anakin123 »

[at]: a możesz mi powiedzieć, gdzie ją dostałaś? Znajoma mi ją bardzo polecała i chciałem niedawno ją kupić, ale nigdzie nie ma, a mam jakiś dziwny awers do tych z biblioteki - do nauki mogę pożyczyć, ale jeżeli czytanie ma mi sprawić prawdziwą przyjemność, to książka musi być nowa (takie moje małe zboczenie )
lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: lofebug »

Anarionn pisze: Nie ma lipy, ja czytam Chirurga pani Gerritsen : D
Polecam Infekcję i Skalpel

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Mårran »

Ja przed studiami, jak jeszcze umialam cos z niemieckiego, czytalam sobie lekarskie romansidla w formie gazetek, ktore dostalam od swojej lektorki Bardziej kochalem swoja nerke od ciebie itp.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anarionn »

Anakin123 pisze:[at]: a możesz mi powiedzieć, gdzie ją dostałaś?
*Anarionn 8] ja mam z biblioteki wlasnie, ale czasem zeby cos dobrego wypozyczyc trzeba poczekać. Gre o tron to chyba musialem czekać z 5miechów, bo był jeden egzemplarz.
lofebug pisze:Polecam Infekcję i Skalpel
też je mam na celowniku, ale nie wiem kiedy uda mi się je zdobyć ([at]) : )
chemfansmed
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2014, o 10:10

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: chemfansmed »

[quote="wojtass"]Na anatomii masz anatomie po polsku i angielsku



A gdzie łacina !
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: wojtass »

No na lekarskim juz chyba 4 rok bedzie angielski zamiast laciny.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2014, o 18:34 przez wojtass, łącznie zmieniany 1 raz.
chemfansmed
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2014, o 10:10

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: chemfansmed »

I na serio nie ma łaciny nic?
veloney
Posty: 24
Rejestracja: 17 mar 2013, o 00:53

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: veloney »

Na anatomii nie ma, można jedynie wybrać sobie łacine jako fakultet.

Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Grzybu123 »

Nie warto się uczyć przed zajęciami, chyba że z biologii ogłoszą wejściówkę, ale podadzą z czego dokładnie się nauczyć.

Książki najlepiej z biblioteki, jako że pierwszaki zawsze kupują (i kasa leci w błoto) to książek tam jest sporo, a jak nie to na początku października można kupić od drugiego roku (który uświadomił sobie, że wydał kasę w błoto) - tak czy siak wychodzi taniej.

Wypocznijcie, szansa na wylecenie ze studiów + zrypane wakacje jest największa na I roku. Nauka przed zajęciami nic nie da bo nie wiecie czego / jak / z czego się uczyć i czego wymagają.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anarionn »

Grzybu123 pisze:Nie warto się uczyć przed zajęciami, chyba że z biologii ogłoszą wejściówkę, ale podadzą z czego dokładnie się nauczyć.

Książki najlepiej z biblioteki, jako że pierwszaki zawsze kupują (i kasa leci w błoto) to książek tam jest sporo, a jak nie to na początku października można kupić od drugiego roku (który uświadomił sobie, że wydał kasę w błoto) - tak czy siak wychodzi taniej.

Wypocznijcie, szansa na wylecenie ze studiów + zrypane wakacje jest największa na I roku. Nauka przed zajęciami nic nie da bo nie wiecie czego / jak / z czego się uczyć i czego wymagają.

Pozdrawiam.
ja się jedynie za atlasem rozglądam, używanym - też nadgorliwość?^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 52 gości