jak Wam idzie nauka?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: Korczaszko »

jakby weta była w Krakowie też bym się nie zastanawiała koło mojej wsi leży druga wieś - Kielce dziękuję nie skorzystamltrotfl
Urszula
Posty: 34
Rejestracja: 21 lut 2008, o 16:51

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: Urszula »

ja to mieszkam we wsi warszawa i mam wszedzie blisko, ale co z tego jak sie nigdzie nie dostanę

abstrahując, nie denerwuje was ta reklama, co wyskakuje cały czas z ryjem dziecka ?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: Korczaszko »

Urszula pisze:ja to mieszkam we wsi warszawa i mam wszedzie blisko, ale co z tego jak sie nigdzie nie dostanę
eee nie przesadzaj
Urszula pisze:abstrahując, nie denerwuje was ta reklama, co wyskakuje cały czas z ryjem dziecka ?
nie kojarzę
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: zielenica »

Urszula pisze:wyskakuje cały czas z ryjem dziecka
gdzie? :O
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: Mrówek »

Ja mieszkam w Kraku i w sumie wszystkie uczelnie mam w mieście. Nawet Las który jest tylko na trzech w kraju
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: Beja »

zielenica pisze:
Urszula pisze:wyskakuje cały czas z ryjem dziecka
gdzie? :O
Chyba Urszuli chodzi o jedną z reklam na forum. Mnie ona też wkurza, ale znika po paru sekundach.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: zielenica »

Mr&#xF3wek pisze:Ja mieszkam w Kraku
nasza wielka, wspólna wieś
eugienek
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2008, o 22:23

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: eugienek »

Zwracam się do was z pewną prośbą. Otóż jestem z rocznika 90, a więc zdaję maturę w przyszłym roku. Chciałbym zacząć już powoli zbierać materiały do nauki (dodatkowe podręczniki, zbiory, vademeca itp.). Może byłby ktoś skłonny napisać z czego korzystał (i chyba jeszcze korzysta )przygotowując się do tegorocznej matury?
Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę powodzenia w piątek.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: zielenica »

eugienek pisze:Chciałbym zacząć już powoli zbierać materiały do nauki (dodatkowe podręczniki, zbiory, vademeca itp.).
do matury nie ma co się uczyć poza program, kombinować z książkami - na zbyt dużej wiedzy można się na maturze przejechać w porównaniu ilości materiału w podręcznikach i ile z tego można spotkać na maturze. no, jakiejś wielkiej wiedzy nie trzeba mieć, więcej się zyska na robieniu pakietów, arkuszy żeby umieć odpowiadać na pytania. Lepiej jest umieć wyciągać wnioski i argumentować ^_^
perhydrol89
Posty: 45
Rejestracja: 6 maja 2008, o 14:04

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: perhydrol89 »

Zbior numer jeden: PAZDRO (jesli zdajesz rozszerzona to ten brazowy) bez niego ani rusz. Dodatkowych ksiazek w sumie nie potrzeba Ci. Wystarcza podreczniki. Napewno nie kupuj vademecum z operonu. nie polecam. Tam prawie nic nie ma no i zdarzaja sie bledy. Podreczniki w zupelnosci wystarcza i tak jak zielnica mowila sciagnac sobie arkusze maturalne z neta i przerabiac. Amen.
dessder
Posty: 64
Rejestracja: 20 mar 2008, o 22:07

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: dessder »

ja na początku skzolnego kupiłam z OPERONU to vademecum bo mnie zachęciły doświadczenia ale rzeczywiście nic całkiem nie ma. przerobiłam większość zadań z PAZDRO brązowej. jakoś może pójdzie ta matura. powodzonka.
fasolka88
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2008, o 03:03

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: fasolka88 »

hej Eugienek dobra rada od starszyzny wiekowej pazdro- ok, zrobilam cale, ale troche zacofane, warto zrobic, ale niektore zad wogole nieadekwatne do tego, co bedzie na maturze. kolejne takie 3 zielone zbiory zadan operonu hejwowska, marcinkowski, staluszka - zad duzo, z kazdego dzialu, o swiezym umysle, zad pod mature, czasem wykraczaja poza material ale te zad tez da sie zrobic nastepnie autorstwa Witowskiego 2 tomy zadan maturalnych dzialami (mam to z neta, ale nie wiem skad, bo zamawiala mi moja korepetytorka), brdzo dobra pozycja, warto miec! dalej bardzo dobre wyd piatek 13-tego - super sie robi. warto miec operon- kazdego roku nowa pozycja, fajne zadania. absolutnie odradzam robienie czegokolwiek z maturalnie ze zdasz! oprocz matur ktore zamiescili nic nie trzyma sie kupy! zrobilam tego polowe i wierz mi zajmuje to mnostwo czasu, a zad sa wlasciwie na konkursy chemicznie, jesli chodzi o mature-brak wiekszego przystosowania:/ no i koniecznie zbiory matur - polecam wydawnictwo OMEGA zawiera matury z poprzednich lat jak i autorskie. no i oczywiscie jeszcze rozne inne, ale to co napisalam to polecam z czystym sumieniem, bo sama je zrobilam. zycze wiec powodzenia za rok, a Ty trzymaj kciuki za mnie i innych w piatek:)))) pozdrawiam Wszystkich (oprocz baby z ktora mialam w 1szej klasie LO - zrobila przez caly rok z nami tylko budowe atomu , wiazania oraz systematyke do uwaga uwaga wodorotlenkow )

[ Dodano: Sro Maj 14, 2008 11:03 ]
na profilu biol-chem
ajuwerda
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2007, o 13:42

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: ajuwerda »

Na maturalnie, ze zdasz z chemii, swietnie opanowalam chemie organiczna- WARTO ZROBIC, a reszta fatalna- zalamalam sie na pozostalych zadaniach i rzucilam w kat. Ja polecam repetytorium Grega, Park Edukacja- chemia nowa matura ( z niej najwiecej sie nauczylam i zrozumialam), mam jeszcze tematy i zagadnienia maturalne- matura 2003- OMEGA, fajne:) Piatek 13 tez polecam i operon tez- testy jak i zbiory zadan. Hmmm co ja tam jeszcze mam jak sobie przypomne to dopisze:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości