Jak zacząć jeszcze raz - strona formalna

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Gazella
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2017, o 09:01

Jak zacząć jeszcze raz - strona formalna

Post autor: Gazella »

Cześć, mam problem, może ktoś zetknął się z podobnym.

Jestem studentką I roku weterynarii w Lublinie - i prawdopodobnie tego roku nie ukończę.

Chcę zacząć te studia jeszcze raz, w tym samym miejscu.

Czy jest tu ktoś, kto wie jak wyglądałaby moja rekrutacja od strony formalnej?
Najpierw muszę zabrać papiery z dziekanatu a później zanieść je jeszcze raz?
Czy mogę po prostu złożyć papiery, a później dopiero podpisać rezygnację z obecnego roku akademickiego?

Jeżeli ktoś coś wie na ten temat, proszę o odpowiedź w wątku albo w wiadomości prywatnej.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: Jak zacząć jeszcze raz - strona formalna

Post autor: castle »

Myślę, że będzie najlepiej jak po prostu pójdziesz do dziekanatu i się zapytasz A jeśli się wstydzisz, ale coś innego odpycha cię od tamtego miejsca ( kochana pani z dziekanatu ) to spróbuj zadzwonić i może uzyskasz informacje telefonicznie. I wybieranie papierów z uczelni od tak to nie jest dobry pomysł, u mnie np. wystarczy złożyć wniosek o powtarzanie roku i żadnych dokumentów się nie wybiera. Dlatego radzę się dopytać, żebyś nie pogorszyłą sobie sytuacji. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jak zacząć jeszcze raz - strona formalna

Post autor: Mårran »

Jeśli wiesz, że z jednego przedmiotu nie dasz rady, to polecam jednak repetę, czyli powtarzane roku. Nie wiem, jak jest na wecie, u nas jednak dało się pozałatwiać wtedy przepisanie wszystkich (lub prawie wszystkich) innych przedmiotów, a nawet (u nas) można było dobrać sobie jakieś zapychacze z drugiego roku i mieć je zaliczone. Minusem jest koszt, kwestia, ile u was kosztuje powtarzany przedmiot. Plusem są łatwe formalności (podanie), to, że jesteś już normalnie na studiach, przepisanie przedmiotów, brak opłaty rekrutacyjnej.
Pani Buka
blackmegi
Posty: 28
Rejestracja: 12 lip 2015, o 20:05

Re: Jak zacząć jeszcze raz - strona formalna

Post autor: blackmegi »

gazell a z czym masz problem?
jesli to jeden przedmiot to wez warunek, jesli wiecej to najlepiej zlozyc wniosek o powtarzanie semestru,
wtedy caly pierwszy masz od razu zaliczony i meczysz sie od drugiego:P
/jesli chcesz sie rekrutowac jeszcze raz to i tak bedziesz miec to samo konto i ta sama legitke
tylko w sumie zaswiadczenie lekarskie musisz miec nowe
no i uszy do gory masz jeszcze cale wakacje by sie nauczyc i dac rade ))
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość