Jak zamienić Zabrze na Lublin ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Jak zamienić Zabrze na Lublin ?

Post autor: salamandra »

Witam,czy ktoś orientuje sie jak zamienic 1-szy rok lekarskiego z Zabrza na Lublin Czy po pierwszym roku czy teraz szukając osoby chętnej na zamianę
W Zabrzu jest 3 semestry anatomia w Lublinie 2.i oczywiście jestem na liście przyjętych w Zabrzu ale nie zdawałem fizyki potrzebnej w Lublinie.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Jak zamienić Zabrze na Lublin ?

Post autor: a_niap »

Musisz zobaczyc po jakim czasie lista pzredmiotów z Zabrza sie zgodzi z lista pzredmiotów w Lublinie. Wtedy prosisz o zgode władze obu uczelni, zarówno Zabrza jak i Lublina i pytasz czy mozesz sie przenieść. Najczesciej po dwoch latach program studiów się zgadza. Nie wiem tylko czy przypadkiem nie jest tak że jak się chcesz pzrenieśc na jakąś uczelnie to czy tam nie musi być wolne miejscie, tzn zeby ktos odpadł. Ale nawet jesli tak jest to nie powinno byc z tym problemów, bo medycyna to taki kierunek że zawsze ktoś odpadnie/ewentualnie sam zrezygnuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości