Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
marI
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 19:05

Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Post autor: marI »

Jak w temacie.Interesuje mnie przede wszystkim woj.śląskie. Lepiej wybierać większe kliniki czy raczej mniejsze przychodnie/gabinety? Gdzie najlepiej nauczą studenta? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Post autor: Korczaszko »

nie ma reguły
Czasem o dużych słyszy się, że każą tylko sprzątać, ale w malym gabinecie tez może się trafić taka sytuacja. W przychodni, gdzie się dużo dzieje mają dużo zróżnicowanych przypadków ale nie mają czasu tłumaczyć o co chodzi, pokazywać jak coś zrobić itd. Znów w przy mniejszym ruchu jest więcej czasu, żeby student coś zrobił ale może się skończyć na oglądaniu szczepień ochronnych sraczko-rzygaczek.

W sumie wszędzie możesz trafić na beton znam takich co na praktykach nie mogli zrobić zastrzyku podskornego i takich co sterylizowali. Najlepiej pogadać szczerze czy chcą mieć praktykanta a jeśli nie chcą to nie narzucać się.

Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Post autor: ponka »

ma ktoś jeszcze jakieś rady jak wybierać lecznicę na praktyki? znacie jakieś warte polecenia miejsca?
himininn
Posty: 44
Rejestracja: 24 maja 2012, o 20:50

Re: Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Post autor: himininn »

Hej podbijam posta! Ktoś poleci jakieś miejsce na praktyki kliniczne? Ruda Śląska, Chorzów, Katowice hm
sebarubin
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2017, o 07:28

Re: Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Post autor: sebarubin »

Być może w rodzinnastomatologia.com.pl ja tam odbywałem praktyki kliniczne dwa lata temu, ale to w okolicy Poznania.
kazeminisaki
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2017, o 19:48

Re: Jaką klinikę/przychodnie polecacie na praktyki?

Post autor: kazeminisaki »

Ja polecam taką ze szpitalem. Wtedy nauczysz się najwięcej, bo będziesz mieć dostęp do zwierząt bez obecności właścicieli. Właściciele rzadko kiedy pozwalają na zrobienie chociażby zastrzyku, a na szpitalu można troszkę potrenować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości