Jaka Muzyka Was Kręci ??

Jaka muza Cię kręci? Podyskutuj o muzyce.
Awatar użytkownika
Regalelilium

Re: Jaka Muzyka Was Kręci ??

Post autor: Regalelilium » 31 sty 2010, o 12:11

Nie mam określonego rodzaju muzyki, której słucham. Są piosenki, które mi podchodzą i są które nie za bardzo, a ten sam gatunek ; ) Ale głównie obracam się w klimatach R&B, rock, pop (czasami), soundtracki z anime głównie, klasyka, hip hop (zwykle ten starszy), lata 80, techno (zależy od humoru) i jak na razie to tyle ; )

Orchidea

Post autor: Orchidea » 31 sty 2010, o 13:08

Ja raczej nie mam jednego,ulubionego rodzaju muzyki.Szczególnie podoba mi się muzyka klasyczna,skrzypcowa,fortepianowa.Lubię muzykę filmową i ogólnie co przypadnie mi do gustu :)

WojtekB

Post autor: WojtekB » 31 sty 2010, o 15:43

Od poprzedniego postu mój horyzont muzyczny znacznie się zwiększył i chyba obecnie z chęcią posłuchałbym prawie każdego klimatu muzycznego jaki wpadłby mi w ucho :)

GrzesiekP

Post autor: GrzesiekP » 2 lut 2010, o 21:51

Nawet brutal death metalu? 8)
:-D

Piotr M

Re: Jaka muzyka was kręci

Post autor: Piotr M » 30 wrz 2010, o 01:38

Czytam sobie właśnie temat i wpadłem na to:
speedrw pisze:
Ale stworzenie jakiegoś utworu elektronicznego jest o wiele prostsze niż nagranie dobrego kawałka z kapelą.

Skąd taki wniosek ?

asiula93

Post autor: asiula93 » 27 lis 2010, o 13:19

Siędzię głównie w kręgu rock'a i metalu. Jeśli chodzi o metal, to z przewagą thrash i nu.

Głównie słucham: Metallica, SOAD, Faith no more, The Dead Weather, AC/DC, Iron Maiden...

meduzzy

Post autor: meduzzy » 8 gru 2010, o 09:34

ja uwielbiam chillout do nauki. Ale jak mam sie uczyc historii to slucham zawsze opery i nie wiem dlaczego. Jakos mi szybciej wchodzi :) za opera absolutnie nie przepadem wiec tym bardziej jest dziwne. to to co teraz slucham do uczenia sie. Poza tym to odkrylam jak bylam z mojaj siostra 2 miesiace temu w Londynie taka jedna wokalistke. Spiewala w klubie jakims i tak mnie normalnie oczarowala. Jeszcze pamietam jak moja siostra pytala sie kolesi, ktorzy mieszkali obok naszego pokoju czy ja znaja. No i sie dowiedzialam. Piosenkarka sie nazywa Roxy. Jak dla mnie to normalnie gigantyczna a jej glos...normalnie jak to sie mowi:uszy lizac :wink: Poza tym super jest tez the streets. Taki chilloutowy hiphop.

Awatar użytkownika
LuKo221

Post autor: LuKo221 » 26 gru 2010, o 06:22

Mnie kręci rock ( LINKIN PARK ) i nie które kawałki Metallici... Ale czerpię satysfakcję ze słuchania jak rock i metal jest wymieszany z łagodniejszą muzyką. Taka hybryda :D :D

WojtekB

Post autor: WojtekB » 26 gru 2010, o 12:34

Teraz odpowiem po czasie :D
GrzesiekP pisze:Nawet brutal death metalu? 8)
:-D
Jak mnie się spodoba to tak :)

wantuła

Post autor: wantuła » 26 gru 2010, o 15:35

hmmm...jaka muza? ee nie wiem co to dokładnie :-D
ale mogę wam powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż Happysad i Hurt :mrgreen:

Marton

Post autor: Marton » 28 gru 2010, o 00:12

Reggae :mrgreen:
Disco Polo (śmieszne teksty) :mrgreen:
Rap :mrgreen:
Klasyka :mrgreen:
Pop :mrgreen:
Hip-Hop :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jane Doe

Post autor: Jane Doe » 30 gru 2010, o 01:07

Moje zainteresowania muzyczne są dosyć rozległe, przechodzą od jazzu (Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Miles Davis, sountracki z Fallouta), trip hopu (Archive, Massive Attack, Portishead) i metalu (Opeth, Dream Theater, Rammstein i masa innych) do muzyki elektronicznej Gorillaz (obecnie mam niezłą fazę na ich nową płytkę - Plastic Beach :)) czy rapu (francuski, polski - Alkopoligamia, Ten Typ Mes) i g-funku (2Pac, 2cztery7). No ale słucham muzyki, a nie gatunków, więc to nie jest tak, że lubię każdą piosenkę jazzową czy metalową, musi ona być dobra i w zasadzie we wszystkich (oprócz techno i disco polo) gatunkach znajdę coś, co mnie interesuje. Stare popowe kawałki też lubię (Beatlesi itd...), ale te nowoczesne pioseneczki czasami nie powinny być zaliczane do muzyki, tylko kategorii jakichś jęków sytezatora półnagich gwiazdek z lateksu -.- Nie mówię oczywiście, że wszystkie nowe popowe piosenki są do duszy, no ale większość jest.
Ogólnie wkurza mnie (delikatnie mówiąc) niszczenie muzyki (i uszu) przez puszczanie tego całego skomercjalizowanego szitu w niektórych radiach, telewizjach itd. I pomyśleć, że nastolatki się na tym wychowują. Ale jest nadzieja, ja w "moich czasach" słuchałam Queenów :-D I to tyle.

"A tym, którzy o dobrej muzyce nie mają pojęcia, mam zamiar przemycić jej trochę, chociaż kontrole celne na granicy wartościowej muzyki są dość szczelne..."
Piotr Szmidt - Ten Typ Mes.

Awatar użytkownika
LuKo221

Post autor: LuKo221 » 14 sty 2011, o 06:57

LINKIN PARK! łeeee :D

ODPOWIEDZ