Jaki fartuch..;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
komar9
Posty: 19
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:49

Re: Jaki fartuch..;)

Post autor: komar9 »

Jak wyglądają zajęcia z biologii? Czy trzeba mieć fartuch? Co potrzebne jest na zajęcia z pierwszej pomocy
ambivalence
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2009, o 19:12

Re: Jaki fartuch..;)

Post autor: ambivalence »

nie bio nie trzeba fartucha, tylko na anat i chem. jak wygladaja to zalezy od tego, czy Twoja grupa zaczyna od genetyki czy od parazytologii i od prowadzacego. generalnie tak czy siak trzeba sie na te zajecia nauczyc i to raczej Wy mowicie niz asystent:)

na pierwsza pomoc wystarczy jakas wygodna poduszka do spania albo zeszyt z krzyzowkami.
Awatar użytkownika
dzikus
Posty: 104
Rejestracja: 21 paź 2011, o 18:31

Re: Jaki fartuch..;)

Post autor: dzikus »

Odkopie temat.

Jesli ktos chce ciuchy medyczne nie do zdarcia to polecam firme MEDAN, niestety juz troszke kosztuja. ale sluza zdecydowanie dluzej )
Awatar użytkownika
Karooola_69
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2010, o 20:17

Re: Jaki fartuch..;)

Post autor: Karooola_69 »

Cinereus pisze:Asystenci maja po 2 sztuki i jak ktos chce to bierze, wystarczy, i tak nie ma nic ciekawego w tych kiepskich preparatach ]
Zgadza się, nie ma sensu mieć swojego sprzętu, bo zawsze można jakiś od asystenta dostać, może skalpele nie są takie ostre, w sumie to bardziej tępy kawał metalu, no ale zawsze tłuszcz można nimi poskrobać
A co do preparatów, nieprawda, czasem na prawdę przynosza nam niezłe materiały a ostanio nawet dostaliśmy zwłoki, które udało mi się preparować niezłym sprzętem Może to nie jest Poznań gdzie chyba już na dzień dobry dostali zwłoki do preparacji, ale też taka straszna padaka to to nie jest (oczywiście ostatnia kwestia nie dotyczy naszych cudownych, wiecznie skrzypiacych przy wkręcaniu, pamiętających chyba jeszcze naszych dziadków uczących się tutaj, metalowych taboretów, TO jest totalna padaka. P)
juliadom

Re: Jaki fartuch..;)

Post autor: juliadom »

Ja kupowałam wcześniej, bo koleżanki mówiły, że się może przydać. I faktycznie, z mojego doświadczenia wynika, że zawsze lepiej mieć niż nie mieć
Zwłaszcza, że ciężko czasem zdobyć na miejscu, ja się nalatałam za swoim mega
ale niedawno znalazłam sklep online z akcesoriami medycznymi itp, więc na przyszłość będę już tam tego typu rzeczy kupować, podrzucam jakby ktoś potrzebował [mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości