Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

madzia17526, dostałaś decyzję o nieprzyjęciu? Do mnie dziś dotarła. I wydaje mi się, że rok temu też wysyłali je mniej więcej o tej samej porze, a potem we wrześniu dostało się jeszcze trochę osób, więc nie martw się )
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

To mnie pocieszyłaś, jestem pierwsza na rezerwie i wychodze z siebie!
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

madzia17526, eee, skoro jesteś pierwsza, to możesz być spokojna, dostaniesz się na 100%.
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

Indiana, dziękuje za słowa otuchy. Jak dowiedziałam się dziś o tej decyzji, straciłam nadzieję. Wiem, że Tobie również bardzo zależy na WUMie dlatego trzymam za Ciebie mocno kciuki
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

madzia17526, śpij spokojnie i szukaj lokum w Warszawie (o ile jesteś z innego miasta).
Tak, mi ogromnie zależy, ale co z tego, skoro rekrutacja jak widać stanęła i kto wie, kiedy cokolwiek się ruszy? Zresztą moje miejsce na rezerwie nie daje większych nadziei, ale za trzymanie kciuków dziękuję, na pewno nie zaszkodzi.
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: karimata »

indiana pisze:madzia17526, dostałaś decyzję o nieprzyjęciu? Do mnie dziś dotarła. I wydaje mi się, że rok temu też wysyłali je mniej więcej o tej samej porze, a potem we wrześniu dostało się jeszcze trochę osób, więc nie martw się )
Ja dostałem decyzje o nieprzyjęciu dwa dni po złożeniu papierów, na początku taki dezorient i przerażenie, a potem patrzę że data sprzed 2 tygodni także to tylko takie oficjalne, jak jesteś 1 na rezerwowej to nie ma opcji żebyś się nie dostała
eko92
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:48

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: eko92 »

Ja nie dostałam listu. Jestem 16 pod kreską. Dlaczego nie ma żadnej listy? Żadna osoba nie zrezygnowała?
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

Teraz raczej nie będzie już list, ponieważ WKR drugiego wydziału lekarskiego nie pracuje w sierpniu (chyba nic nie pomyliłam). Tak więc pewnie czekają na wrzesień aż zrezygnuje większa liczba osób ale to tylko moje spekulacje. W środę zamierzam się do nich pofatygować i o wszystko wypytać, także dam znać jak się sprawy mają
igorus
Posty: 32
Rejestracja: 6 maja 2012, o 17:41

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: igorus »

Wiecie może jaki jest próg na niestacjonarną stome w tym roku?
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: BlaBlues »

madzia17526, to czekamy na informacje
A jeśli chodzi o wrzesień, to moja pozycja na liście raczej nie napawa optymizmem
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

madzia17526, tk, ja też chętnie dowiedziałabym się co i jak. I czy ktokolwiek został przyjęty jeszcze teraz w lipcu po zamknięciu rekrutacji?

BlaBlues, ja już pogodziłam się z myślą, że Warszawa mnie nie chce.
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: BlaBlues »

indiana, to jaki jest Twój plan B, jeśli można spytać?
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

BlaBlues, póki co jestem w Katowicach, liczę jednak na Białystok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości