Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Myszy
11
7%
Myszoskoczki
5
3%
Chomiki
33
21%
Koszatniczki
6
4%
Szynszyle
33
21%
Świnki morskie
20
13%
Króliki(to zajęczaki,ale je też mogę zaliczyć do ankiety)
17
11%
Inne
29
18%
Nie cierpie gryzoni!
4
3%
 
Liczba głosów: 158

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Korczaszko »

zielenica pisze:chwili poiadam jednego chomika - Józia
też miałam chomika o tym imeniu, choć powinien nazywać się terminator, bo to co on ze mną przeżył to była tragedia (nie kupujcie małym dzieciom chomików!) dwa razy zleciał z pierwszego pietra, raz uczyłam go pływać, a i tak żył 3-4lata. terminator jak nic,. teraz nie posiadam żadnego gryzonia (zawsze miałam tylko chomiczki), bo nie mam na nie czas - żeby wyjąć z klatki i się z nimi pobawić. zresztą terminy nam się nie zgrywały. kiedy ja się chciałam bawić spały, kiedy one szalały ja kładłam się spać. hmmm ciekawe dlaczego
klaudia003
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2008, o 11:37

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: klaudia003 »

racja nie morderca tylko zabójca znęca sie nad zywymi zwierzętami .

a co do tematu ja kocham mojego chomiczka i koszatniczkę .
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Kaulitz »

ja zaznaczyłam chomik.sama mam jednego i bardzo go kocham.mam też żółwia,który jest dobrym kumplem,ale najbardziej kocham moje pieski
szyszulka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2008, o 23:51

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: szyszulka »

Widzę, że to chomiczki mają najwięcej głosów. Ja jednak wolę szyszorki. Żyją duużo dłużej od chomika i moim zdaniem są mądrzejsze (bez urazy jeśli kogoś obraziłam to przepraszam) Może wolę szyszki bo jak miałam chomiczka to nie wiem nawet w jaki sposób coś mu się z oczkiem stało no i poszedł do piachu. (
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Kaulitz »

masz racje szynszyle są bardziej inteligentne ale moim zdaniem nie są za ładne (przepraszam jeśli kogoś uraziłam)
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: andi »

Ja kocham naj naj naj szynszyle!
Uważam iż są najlepszymi zwierzątkami na świecie!
To miłe, kochane, szyściutkie, energiczne gryzonie. :-d
Kiedy pierwszy raz zobaczyłam szyszka zakochałam się he he

Zajmuję się szynszylami od 6 lat. -)
pozderki!
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: funieczek »

a ja wszystkie gryzonie lubie
zresztą ja wszytkie zwierzaki lubie^^
dreamsellerr
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:05

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: dreamsellerr »

a ja miałam 3 króliki, 2psy, i teraz mam cudownego kotka, który codziennie rano mnie budzi słodkie to jest
Awatar użytkownika
refri
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2009, o 08:05

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: refri »

szczury!
Żana
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2009, o 14:57

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Żana »

Tak właściwie Kocham i lubie wszystkie zwierzęta najbardziej gryzonie i takie tam kudłacze.ale teraz mam w domu od 1 mies. swinke morska i moim zdaniem sa one najmilszymi gryzoniami nigdy cie nie ugryza sa ZAJEBISTE.
afa
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 09:08

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: afa »

Szczury zdecydowanie. Są niemal odpowiednikiem psa w gryzonim świecie Są wierne, szybko się przywiązują, łatwo uczą oraz są brdzo inteligentne. Reagują na swoje imie oraz inne słowa.

Poza tym plus dla szynszyli Są piękne i dłuugo żyją
Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: florqa »

afa pisze:Są niemal odpowiednikiem psa w gryzonim świecie Są wierne, szybko się przywiązują, łatwo uczą oraz są brdzo inteligentne. Reagują na swoje imie oraz inne słowa.
To samo można powiedzieć o świnkach morskich, a przynajmniej o mojej. Zachowywała się zupełnie jak pies: biegała za człowiekiem drapała po nogach, żeby wziąć ją na kolana przytulała się piszczała i gryzła druty jak któryś z domowników wchodził do domu, tak samo reagowała na szelest reklamówki (wiedziała, że zaraz będzie trawka ) a nawet lubiła oglądać telewizję! Naprawdę! Mój kochany świnek był z nami prawie 6 lat. I to właśnie dzięki niemu pokochałam (mogę z czystym sumieniem powiedzieć że zwierzęta można KOCHAĆ!) świnki morskie i to one są u mnie na 1 miejscu wśród gryzoni!

Oprócz świnek uwielbiam też myszki i chomiczki. Ogólnie gryzonie są u mnie na 2 miejscu na liście ulubionych zwierząt. Na pierwszym są koty. BARDZO dużo gryzoni przewinęło się przez mój dom (świnki morskie, chomiki, myszy), pewnie dlatego, że są łatwiejsze w utrzymaniu niż koty czy psy. Chciałabym mieć kiedyś szczura, ale moja mama chyba dostałaby zawału na jego widok, hehe. Jak na razie jutro idę po nowego chomiczka.
red_imp
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:10

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: red_imp »

Ja właściwie lubię wszystkie gryzonie mam chomiczka, szynszylkę i świnkę morską. Kocham moje zwierzątka.ale nie moge miec ich juz wiecej , bo mój narzeczony zwariuje:P. Pozdrawiam wszystkich:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość