Jakie podręczniki na I rok?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: Wendy »

Najczęściej występują pod tajemniczą nazwą niezbędnik anatomiczny
siemasz123
Posty: 24
Rejestracja: 31 sie 2011, o 12:50

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: siemasz123 »

Thunderbird pisze:Okazało się karolink1a6, że istnieje wydanie dwutomowe Nettera, a oferowana książka to był tylko TOM 2. Mam teraz do Was pytanie: czy jest duża różnica pomiędzy Netterem wyd. 2008, a wyd. 2011? Warto wydać 50zł więcej na wyd. 2011?

Pozdrawiam!
Nie wiem dokladnie jak z netterem, chociaz ja mam wlasnie z 2008 i troche bledow jest w nowym juz moze beda poprawione a przynajmniej jakas czesc, ale generalnie nowsze wersje sa lepsze szczegolnie przy tego typu przedmiotach jak anatomia, btw: jestes pewny ze chcesz atlas nettera, mi sie osobiscie on niezbyt podoba.
aassiiaa
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2012, o 11:47

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: aassiiaa »

Wiem, że to nie ten temat, ale chciałam zapytać czy jeśli dostałam się do Szczecina i wysłałam teczkę ze wszystkimi wymaganymi dokumentami pocztą, to czy muszę dosłać jakieś inne dokumenty, książeczki sanitarno-epidemiologiczne, umowy o nauczanie itp. w wakacje? czy mogę spać spokojnie i dopiero w październiku odwiedzić naszą uczelnie?
rubisco;)
Posty: 25
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:09

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: rubisco;) »

Hej ! ja tez wysłałam wymagane dokumenty i myślę, że nic więcej nie musimy dosyłać. pozdrawiam
mmaggot
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2012, o 10:55

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: mmaggot »

jeśli wszystkie wymagane dokumenty dotarły do biura rekrutacji w określonym terminie to już wszystko masz załatwione. Całą resztę załatwia się w październiku)
dodda
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2010, o 20:55

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: dodda »

Czaszka jest fajnie opracowana w Sinielnikovie( genialny atlas), którego można dostać w biblo.Ja niezbędnika nie miałam i nie żałuję. Lepiej na to konto kupić Bochenka. Może i fakt, pisze rozwlekle, ale o niebo przystępniej niż Krechowiecki.lt Nie zmienia to faktu, że przed samym egzaminem Kreska z przecinkami gt
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: Stabilo »

Książeczkę sanepidowską wyrabia się dopiero jakoś w październiku i trzeba ją zanieść na ćwiczenia z pielęgniarstwa, a nie do dziekanatu .
Jeśli chodzi o program studiów, to na pewno macie ucięte godziny z anatomii, chyba o połowę.
Niezbędnik anatomiczny- szkoda kasy, serio:). Netter, do tego czaszki w biblio, trochę wyobraźni i da się ogarnąć:).
Histo na pewno zaczynacie w pierwszym semestrze od razu
kows
Posty: 63
Rejestracja: 22 mar 2011, o 17:13

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: kows »

dodda pisze:Czaszka jest fajnie opracowana w Sinielnikovie( genialny atlas), którego można dostać w biblo.Ja niezbędnika nie miałam i nie żałuję. Lepiej na to konto kupić Bochenka. Może i fakt, pisze rozwlekle, ale o niebo przystępniej niż Krechowiecki.lt Nie zmienia to faktu, że przed samym egzaminem Kreska z przecinkami gt

Nam pani doktor powiedziała na zajęciach że każdy ma przynieść swoją czaszkę i nie interesuje jej skąd:) Bochenka lepiej z biblio - duży wydatek, a w bibliotece dostępny bez problemu:)
dodda
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2010, o 20:55

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: dodda »

Nam zabroniła wnosić czaszki na zajęcia. Kości jest dużo. zresztą można było się umówić z asystentem, że chciałbyś/abyś przed kolokwium obejrzeć .
Thunderbird
Posty: 181
Rejestracja: 16 maja 2010, o 21:58

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: Thunderbird »

Słuchajcie jakie podręczniki do chemii do liceum są obecnie najlepsze? Weszła nowa ustawa programowa i tak jakby nie jestem na czasie z nimi!

Z biologii dalej OPERON?
Tynia717
Posty: 12
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 11:35

Re: Jakie podręczniki na I rok?

Post autor: Tynia717 »

Jeśli chodzi o Skrypt do chemii to jacy są autorzy, bo wyszukuje mi setki skryptów i nie wiem, który to ten
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości