Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aneciatko
Posty: 58
Rejestracja: 3 lip 2009, o 15:01

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: aneciatko »

jak dzwonilam, chyba w środę czy we wtorek, ok 160 osob przyniosło papiery. ale nie wiem dokładnie. ale to i tak jest duużo /
Awatar użytkownika
alba
Posty: 96
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 17:19

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: alba »

joank pisze:Asystentów im braknie, żeby wszystkich nauczyć
Asystenci nie są na studiach od uczenia, ale o tym się przekonasz sama.
lukasz01
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2009, o 19:35

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: lukasz01 »

Acetylocholina a Ty w końcu dokąd idziesz, bo widze Cie na forum i w szczecinie i w olsztynie i w bydzi?
Awatar użytkownika
WildIndianWoman
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2009, o 21:42

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: WildIndianWoman »

aneciatko pisze:jak dzwonilam, chyba w środę czy we wtorek, ok 160 osob przyniosło papiery. ale nie wiem dokładnie. ale to i tak jest duużo /
wie ktoś może ile w końcu osób zakwalifikowanych zawiozło papiery ? dzwonię i nie mogę się dodzwonic a listy w Łodzi to jakas kpina - prawdziwą tajemnicę wojskową zrobili i człowiek nic już nie wie .
Awatar użytkownika
alba
Posty: 96
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 17:19

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: alba »

WildIndianWoman pisze:wie ktoś może ile w końcu osób zakwalifikowanych zawiozło papiery ? dzwonię i nie mogę się dodzwonic a listy w Łodzi to jakas kpina - prawdziwą tajemnicę wojskową zrobili i człowiek nic już nie wie .
Raz, że jest coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych. A dwa co by Ci ta lista dała? Skoro na razie nie zamierzają robić 2 listy.
Awatar użytkownika
WildIndianWoman
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2009, o 21:42

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: WildIndianWoman »

alba pisze:
WildIndianWoman pisze:wie ktoś może ile w końcu osób zakwalifikowanych zawiozło papiery ? dzwonię i nie mogę się dodzwonic a listy w Łodzi to jakas kpina - prawdziwą tajemnicę wojskową zrobili i człowiek nic już nie wie .
Raz, że jest coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych. A dwa co by Ci ta lista dała? Skoro na razie nie zamierzają robić 2 listy.
ochrona owszem, ale po peselu albo nr rekrutacyjnym utworzyc mozna nienaruszając ustawy. a po to mi, bo nie zamierzają robic 2 listy na razie", co nie wyklucza, że takowa w sierpniu się pojawi
Awatar użytkownika
alba
Posty: 96
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 17:19

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: alba »

Nadal nie bardzo wiem po co. Jeśli masz status zakwalfikowana i doniosłaś papiery to jesteś już studentką.
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: zdzisław »

joank pisze:Asystentów im braknie, żeby wszystkich nauczyć
braknie im sal zeby wszystkich pomieścić. Asystentów zawsze można zatrudnić. Sali nie wybudujesz na wczoraj

[ Dodano: |18 Lip 2009|, o 02:24 ]
WildIndianWoman, Widzisz nie robią listy bo raz o ile dobrze wiem można sobie w internecie sprawdzić a dwa, musieliby 3x dziennie wywieszać kartkę a i tak do dziekanatów/czy innego działu rekrutacji telefony by się urywały. Listy i tak będą wywieszone jak rekrutacja się zakończy. Natomiast nie przesadzajcie z tą ustawa o ochronie danych osobowych.
aneciatko
Posty: 58
Rejestracja: 3 lip 2009, o 15:01

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: aneciatko »

myślicie, że już się nic nie zmieni z tymi listami.? szkoda mi. (
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Kandydaci na kierunek wojskowo - lekarski - ile macie pkt??

Post autor: Pepik »

a jak myslicie bedą jeszcze przyjecia na wojlek w lodzi czy to juz na prawde koniec ani jednej owieczki ?

[ Dodano: |26 Sie 2009|, o 19:21 ]
hej ciekawe ile jest osób ktore nie dostaly sie na wojleka a zostaly przyjete w olsztynie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości