Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
samanta19
Posty: 161
Rejestracja: 29 cze 2010, o 17:25

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: samanta19 »

u nas z WF bylo tak: na pierwszym wf caly rok sie zebral i jakis facet, ktory zajmuje sie tym wszystkim opowiadal co i jak. Potem powiedzial ze na basen jest 60 miejsc (CHYBA ) i te osoby ktore chca na basen gdzies poszly. Reszta byla rozdzielona miedzy 4 prowadzacymi. W tym centrum jest pare sal (m.in. duza sala, aerobowa, silownia, sala fitness) i po prostu prowadzacy miedzy soba ustalaja gdzie ida. Nie ma tak, ze na wf jest okreslona dyscypplina sportu. Jak chcesz grac w cos konkretnego to idziesz na sekcje (ale na normalny wf tez sie chodzi). Jesli chodzi o jezdziectwo to bylo tak, ze na poczatku roku szlo sie do dziekanatu i zapisywalo na jazde konna w ramach wfu od 2 semestru. Jest bardzo malo miejsc wiec jak chcesz to musisz szybko sie zapisac. No i od 2 semestru chodzi sie na jazde konna a na wf juz nie. A jezdziectwo oczywiscie jest na Felinie. Tak bylo u nas, rok temu jezdziectwa ponoc nie bylo, wiec nie wiemy co wymysla na ten rok
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: ruda_slask »

wyrabiam sobie godziny, żeby móc spokojnie pojechać do Wro złożyć papiery na niestacjo i moja kariera nabiera rumieńców.
Dzisiaj nauczyłam się obsługiwać steaker do mięsa i krajalnice, kasę fiskalną pomacałam i wróciłam na zmywak.
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Aletheia »

Dzięki Samanta, już wszystko wiem
Rudzielcu, czyli jednak stanęło na niestacjonarnym Wrocławiu?

Matko Boga, wszyscy święci, kobieta biznesu nam rośnie!
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: ruda_slask »

nie chcę wylądować z niczym. Więc pojadę do Wro złożę, a jak się dostanę do Lublina to wycofam papiery z Wrocławia. -)
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Aletheia »

Rozumiem Ja właśnie się wywiedziałam wszystkiego na temat stajni w Lublinie. Powiem wam, że strasznie się boję tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: ruda_slask »

BTW. wyślij mi na PW info dot. domku Twoich dziadków - zdjęcia, cenę itd.
CaviasLover
Posty: 107
Rejestracja: 1 lip 2011, o 18:23

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: CaviasLover »

I jak, i jak z tą stajnią? Byłabym brdzo chętna na zamianę wfu w jazdę konną! szkoda, że od drugiego sem. i tak trudno się dostać.

A jakie są przeliczniki w Poznaniu? Wiem, że się jeden przedmiot liczy, ale jak Wam wychodzą wyniki z przecinkami?
Awatar użytkownika
samanta19
Posty: 161
Rejestracja: 29 cze 2010, o 17:25

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: samanta19 »

i jazda konna tylko byla tylko przez 2 semestr w ramach wf. Nie wiem czy jest, ale slyszalam o sekcji jezdzieckiej, albo mozna samemu sobie wykupic jazdy na Felinie. Nie wiem dokladnie ile, bo nie interesowalam sie tym.
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Aletheia »

ruda_slask, w ciągu tego tygodnia dam ci znać, wyślę Ojca to porobi fotki, dogada się z dziadkami i tak dalej

CaviasLover, to znaczy ja patrzyłam na stajnie tak o sobie, poza wf
PuNiSheR
Posty: 117
Rejestracja: 20 maja 2010, o 11:17

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: PuNiSheR »

Eeee tam dziewczyny, osobiście mnie szkoda czasu i pieniędzy na jazdę konną. Przecież WF jest wypas nawet na sali gimnastycznej albo na basenie. Ile by student nie miał pieniędzy to i tak będzie mało
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: kruko »

Wf to Wf trzeba pograć w piłe innej opcji nie ma
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Aletheia »

Punisher, zamilcz, albo raz na zawsze zapomnij o studiowaniu w Lublinie, bo kiedy tylko przekroczysz jego granice, mój gniew cię dopadnie! Jeździectwo to NAJPIĘKNIEJSZY SPORT NA ŚWIECIE. Proszę sobie przepisać to 148 razy na kartkach w linie i powtarzać do snu codziennie przez miesiąc.
Się żarty wieczorami trzymają, tfu!
(żeby nie było, to taki żart, ja doskonale rozumiem, że ktoś może nie lubić jeździectwa, w którym ja jestem zakochana po uszy odkąd pobiłam się w przedszkolu mając lat 4 z koleżanką Joanną o plastikowego konika )

Ehh z tymi facetami. Cyckie opadywują.
PuNiSheR
Posty: 117
Rejestracja: 20 maja 2010, o 11:17

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: PuNiSheR »

Ale nie mówię że to zły sport, sam kiedyś jakiś kurs kończyłem, ale to raptem około 20h chyba było. Ale zauważ że będzie to płatne. Ja osobiście wolę na basen, kiedyś sporo pływałem w klubie hmmm 7 lat po 10h w tygodniu, ale to było kiedyś ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości