Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Dellarin »

olamaria, to będę musiała tą kartę szczepień odnaleźć. xD Bo mam wpisane w książeczce zdrowia, że szczepiona byłam, ale nie umiem znaleźć mojej karty szczepień, bo jakiś czas temu zmieniałam przychodnie w związku z przeprowadzką. Jak będzie coś na rzeczy to się hopsnę do przychodnigt
Co do MON-u to nawet się tym nie interesowałam, bo i tak nie chciałabym iść na woj-lek z MON-u, bo siebie nie widzę tam po prostu. Mnie się coś o uszy obiło, że jakieś sprawnościowe testy też tam mają.
Do Zielonej też się muszę zalogować hm. a Wgle bierzecie jakieś alternatywy pod uwagę w stylu jeśli nie lek to co?
Exe99
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:26

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Exe99 »

Exe99 pisze:Cześć
Mam pytanie donośnie rekrutacji np. do Zielonej Góry: podczas wpisywania danych musze podac date wystawienia i numer swiadectwa dojrzałosci (pola sa obowiązkowe). Co mam wpisac jeśli jeszcze nie otrzymałem?
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: szalona chemiczka »

Amani, kurczę, teraz to już sama nie wiem jak to jest. :C Dwa razy się pytałam czy faktycznie mam zaznaczać, że nie studiuję (choć na chwilę obecną studiuję)- za pierwszym razem myślałam, ze się przesłyszałam, bo byłam w szoku xd, ale jak jeszcze raz powtórzyłam pytanie, to dalej usłyszałam odpowiedź nie studiuję". Dodam, że rozmawiałam z nimi telefonicznie oraz że jestem po 1 roku i w razie dostania się zamierzam zrezygnować. Może odpowiedź jaką otrzymałaś jest związana z faktem, że skończyłaś już studia.
Amina
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2015, o 18:52

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Amina »

Exe99, przecież jeszcze nie dostałaś świadectwa to co chcesz wpisywać? No chyba że coś przegapiłam.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Amani »

Ale przecież UM w Łodzi nie stosuje ograniczeń limitu dla drugiego kierunku, więc jakie ma znaczenie że przerywasz studia?Chyba, że o czymś nie wiem.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: szalona chemiczka »

Tak, wiem, tylko probuje racjonalnie wyjasnic, dlaczego otrzymalysmy rozne odpowiedzi. Na poczatku pomyslalam, ze moze chca znac osoby, ktore skonczyly studia, bo moze musza to, gdzies w papierologii uwzglednic xd. W sumie nie bede kombinowala, bo nie dojde do tego. Chyba tak juz jest i tyle. :p

Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Amani »

Mogli chociaż te daty jakoś umożliwić wprowadzać, bo wychodzi na to że ja dalej studiuję, mimo że dyplom mgr mam z 2011. Co ciekawe ja pierwszy i drugi stopień zrobiłam na dwóch uczelniach różnych, a tam można tylko jedną wprowadzić . Więc jeśli wpisać tylko uzupełniające mgr to wychodzi, że zaczęłam w 2015tym i zrobiłam 4 semestry.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: szalona chemiczka »

To rzeczywiście mogli dopracować.
Awatar użytkownika
djulie
Posty: 64
Rejestracja: 27 cze 2015, o 14:33

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: djulie »

Hej wszystkim! Od razu szybkie pytanko: czy wiecie może, czy godziny udostępnienia wyników w internecie, podane na stronach OKE, są wiążące? W OKE Gdańsk mają być wg strony o 10, a mnie się coś kojarzy, że kiedyś były wcześniej. Może to tylko taka furtka bezpieczeństwa, gdyby nie udało im się wcześniej ich wprowadzić.?
Amina
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2015, o 18:52

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Amina »

Wyniki matur zawsze pojawiały się w nocy po północy. Myślę, że w tym roku będzie podobnie.
Awatar użytkownika
djulie
Posty: 64
Rejestracja: 27 cze 2015, o 14:33

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: djulie »

Dzięki za odpowiedź na innym forum za to dowiedziałam się, że to zależy od OKE, niektóre udostępniają wyniki rzeczywiście tuż po północy, niektóre dopiero o 12 , ale raczej to nie odbiega mocno od podanej godziny. dla mnie niestety
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Dellarin »

Co do OKE Jaworzno, na ich oficjalnej stronie znalazłam info, że wyniki mają być ok godz 10:00, więc ja nocy przed lapkiem nie zarywam )
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: szalona chemiczka »

Mam pytanie odnośnie rekrutacji:
a). w Rzeszowie - czy Wy także przy przedmiotach, macie każdy przedmiot 2 razy napisany? xd

b). w Zielonej Górze - czy dodawaliście w rekrutacji elektronicznej zdjęcie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 100 gości