Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Exe99
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:26

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Exe99 »

może mi ktoś wytłumaczyć jak przejsc rekrutacje w rzeszowie? ponieważ aby ja dokończyć MUSZE podać numer świadectwa dojrzałości* i date jego otrzymania
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: fronc »

no to poczekaj te 3 dni na świadectwo i wtedy dokończysz
ursus600
Posty: 15
Rejestracja: 9 cze 2014, o 19:02

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: ursus600 »

Wiem, że to pytanie na pewno się już pojawiło, ale nie mam czasu na sprawdzanie wszystkich postów. Mianowicie, proszę powiedzcie mi, czy oprócz Szczecina trzeba jeszcze gdzieś wysyłać jakieś dokumenty w terminie rejestracji?
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Argentum »

ursus600 pisze:Wiem, że to pytanie na pewno się już pojawiło, ale nie mam czasu na sprawdzanie wszystkich postów. Mianowicie, proszę powiedzcie mi, czy oprócz Szczecina trzeba jeszcze gdzieś wysyłać jakieś dokumenty w terminie rejestracji?
OHO! To powiedzcie mi JAKIE dokumenty trzeba wysłać do Szczecina, bo nic nie wiem!
-
Do Zielonej Góry trzeba jeszcze coś wysłać w terminie rejestracji jakby co.
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: DwuTom »

ursus600 pisze:Wiem, że to pytanie na pewno się już pojawiło, ale nie mam czasu na sprawdzanie wszystkich postów. Mianowicie, proszę powiedzcie mi, czy oprócz Szczecina trzeba jeszcze gdzieś wysyłać jakieś dokumenty w terminie rejestracji?
Z tego co wiem to zielona góra
Argentum pisze:OHO! To powiedzcie mi JAKIE dokumenty trzeba wysłać do Szczecina, bo nic nie wiem!
Chyba najczęściej poruszana sprawa związana z rekrutacją na PUM.
A wszystkie informacje są na ich stronie.

Formularz rekrutacyjny oraz dowód wpłaty. Formularz rekrutacyjny można pobrać z strony gdzie się rejestrujesz, a dowód wpłaty to dowód wpłaty
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: KatarzynaZSDM »

Argentum pisze:
ursus600 pisze:Wiem, że to pytanie na pewno się już pojawiło, ale nie mam czasu na sprawdzanie wszystkich postów. Mianowicie, proszę powiedzcie mi, czy oprócz Szczecina trzeba jeszcze gdzieś wysyłać jakieś dokumenty w terminie rejestracji?
OHO! To powiedzcie mi JAKIE dokumenty trzeba wysłać do Szczecina, bo nic nie wiem!
-
Do Zielonej Góry trzeba jeszcze coś wysłać w terminie rejestracji jakby co.
Do dzisiaj jest termin dostarczenie dokumentów do Szczecina.

enuo
Posty: 96
Rejestracja: 6 lut 2013, o 22:11

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: enuo »

Na pewno do dzisiaj? A nie do końca rekrutacji?
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: madeline_l »

KatarzynaZSDM pisze: Do dzisiaj jest termin dostarczenie dokumentów do Szczecina.

Ludzie szanujmy siebie na wzajem i nie wprowadzajmy innych w błąd, bo może niektórych dużo nerwów kosztuje, gdy czytają takie wiadomości. Jak tak dalej pójdzie to powinni zacząć przyjmować na ten kierunek osoby,m które potrafią czytać regulaminy i warunki rekrutacji.

Do dzisiaj kandydaci ze STARĄ maturą. Dla matury po 2005 roku do 6 lipca.
Exe99
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:26

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: Exe99 »

w jaki sposób dostarczyć ten formularz rekrutacyjny i skąd wziąć dowód wpłaty?
FNetter
Posty: 11
Rejestracja: 3 maja 2012, o 19:58

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: FNetter »

Exe99 pisze:w jaki sposób dostarczyć ten formularz rekrutacyjny i skąd wziąć dowód wpłaty?
Zarejestrować się i zapłacić?
bajologi
Posty: 29
Rejestracja: 17 sty 2013, o 19:48

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: bajologi »

Cześć,
mógłby ktoś mi wytłumaczyć, jak to jest z progiem na ŚUM? Jeśli mam np 168 pkt ale nie mam np 85% z biologii, które są podane w nawiasie, to się nie dostanę?
kara896
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2015, o 16:32

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: kara896 »

Cholera, zawaliłam tą maturę 87% chemia, tylko 80% biologia, pewnie nigdzie się nie dostanę, a do Zielonej Góry czy Rzeszowa nie chcę iść
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/2016

Post autor: KatarzynaZSDM »

madeline_l pisze:
KatarzynaZSDM pisze: Do dzisiaj jest termin dostarczenie dokumentów do Szczecina.

Ludzie szanujmy siebie na wzajem i nie wprowadzajmy innych w błąd, bo może niektórych dużo nerwów kosztuje, gdy czytają takie wiadomości. Jak tak dalej pójdzie to powinni zacząć przyjmować na ten kierunek osoby,m które potrafią czytać regulaminy i warunki rekrutacji.

Do dzisiaj kandydaci ze STARĄ maturą. Dla matury po 2005 roku do 6 lipca.
O to w takim razie przepraszam, źle zerknęłam. Rok temu było inaczej, teraz dali szansę dłuższy czas aby każdy zdążył się zorientować, czy trzeba coś wysyłać.
Na szczęście zawirowania rekrutacyjne już mnie nie dotyczą

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości