Kierunek studiów

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
chlorobenzen
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 21:02

Kierunek studiów

Post autor: chlorobenzen »

Witam.
Jestem na biol-chemie i w tym roku piszę maturę(oczywiście biologia i chemia rozszerzona). Interesuje się obydwoma przedmiotami i dobrze je ogarniam. Jako że przychodzi matura dochodzi pytanie: na jakie studia po maturze. Jak każdy pewnie sądzi biol-chem, czyli medycyna jednak nie odnajduję siebie w tej roli. Niedawno wymarzyły mi się kierunki związane z kryminologią(biologia sądowa lub chemia kryminalistyczna) jednak znalazłem w internecie, że o pracę będzie po nich ciężko. Teraz nie wiem co robić, a matura coraz bliżej. Polecicie jakieś dobre pomysły
likla
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2015, o 19:28

Re: Kierunek studiów

Post autor: likla »

We Wroclawiu utworzono nowy kierunek - chemia i toksykologia sadowa, ponoc to jest jedyny takiego typu kierunek w Polsce. Wiadomo, im mniej absolwentow danego kierunku, tym mniejsza konkurencja na rynku i latwiej znalezc prace.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości