Kilka pytań odnośnie I roku lekarskiego.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Roshee
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2013, o 16:58

Re: Kilka pytań odnośnie I roku lekarskiego.

Post autor: Roshee »

[at]

Studenci I roku

Aby wypożyczać PODRĘCZNIKI z Biblioteki studenci I roku powinni:

Zdalnie wypełnić formularz zgłoszeniowy
Wejście do formularza ze strony katalogu OPAC WWW. Należy wybrać opcję REJESTRACJA nowych czytelników”

Zgłosić się do Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18) lub Filii Studenckiej BG (ul. Chodźki 13b – DS.4) w celu weryfikacji danych i aktywacji konta okazując dowód osobisty.
Po aktywacji konta bibliotecznego można zdalnie zamawiać podręczniki (od 1 września od godz. 8.00) - we wrześniu po 10 egzemplarzy, po 10 października pozostałe - łącznie 20 egzemplarzy.
Podręczniki należy odebrać w Filii Studenckiej (ul. Chodźki 13b, Dom Studencki 4) zgodnie z harmonogramem:
3-4 października 2016 - I i II Wydział Lekarski oraz Stomatologia
5 października 2016 - Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej
6 października 2016 - Wydział Nauk o Zdrowiu
7 października 2016 - studenci I roku UM wszystkich wydziałów

Warunkiem odbioru zamówionych pozycji jest okazanie legitymacji lub dokumentu potwierdzającego przyjęcie na STUDIA.

Czyli najpierw musisz aktywować konto na miejscu by móc wypożyczać książki. Kiedy to zrobisz to już twoja sprawa. Ja przeszłam się do filii studenckiej dopiero w październiku i kilka książek udało mi się jeszcze upolować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości