konie

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Re: konie

Post autor: krzysiek j »

Ja kilka lat temu jeździłem na koniach Najfajniej jest zimom
Paulina;)
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2008, o 09:05

Re: konie

Post autor: Paulina;) »

Ja jeżdżę konno dopiero od czerwca no i niestety do tej pory miałam dopiero 35 jazd.
U nas jest bardzo drogo. No przynajmniej dla mnie. A moim ulubionym koniem jest Migawka z Bieszczad. Jest małopolakiem (no prawie] bo jej ojciec był jakąś mieszanką). Ale nieststy żadko widuję się z Migusią. Moj drugi ukochany koń to Fala, która jest już bliżej mnie] no ale jeżdżę na różnych koniach. I wszystkie są cudowne! Kocham jazdę konną. I konie są cudowne Uczą cierpliwości i opanowania ja zawdzięczam to Montanie]
kamila_ania
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 17:15

Re: konie

Post autor: kamila_ania »

a moja klacz ozrebiła sie i ma slicznego ogierka:)
Paulina;)
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2008, o 09:05

Re: konie

Post autor: Paulina;) »

Kocham źrebaki! Są takie słodkie) Ale najfajniejsze są takie już starsze, jeszcze nie dorosłe źrebaki które można uczyć wszystkiego. To wspaniałe jak widzisz że koń z tobą współpracuje, ufa ci i jeszcze uczy się. Mi to wszystko pokazała właśnie Montana)
parkiett
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:59

Re: konie

Post autor: parkiett »

Konno jeżdże jakieś trzy lata, jest to zdecydowanie najlepszy z możliwych sposób spedzania wolnego czasu :] Szczególnie w moim przypadku, ponieważ połączyć moge moje dwie pasje - góry i konie ( chodzi mi tu o jazdy terenowe).
Strrasznie marzy mi się rajd konny po Bieszczadach lub Beskidzie . był ktoś z was może na czymś takim?
Paulina;)
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2008, o 09:05

Re: konie

Post autor: Paulina;) »

No ja niestety na rajdzie nie byłam, a chciałabym. Ale za to mogę polecić świetną stadninę w Bieszczadach. Tam tereny są świetne. Najlepsze te 2 godzinne. Ale zawsze jest świetnie.
Bardzo polecam. Jak ktoś chce wiedzieć coś więcej na temat tej stadniny to pisać
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: konie

Post autor: yeast »

Paulina) pisze:Ale za to mogę polecić świetną stadninę w Bieszczadach.
Ja bym chciała wiedzieć więcej:)
Paulina;)
Posty: 10
Rejestracja: 9 sty 2008, o 09:05

Re: konie

Post autor: Paulina;) »

Więc jeżeli chodzi o stadninę to nazywa się Forta.

Tam znajdziecie wszystkie informacje. Gdzie dokładnie leży, jest cennik.

A jak jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytać.
Awatar użytkownika
raxa
Posty: 58
Rejestracja: 22 lip 2008, o 21:26

Re: konie

Post autor: raxa »

byłam tam kiedyś ale tylko w odwiedzinach ) fajne konie mają
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości