Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Galloper »

Śląskie, jak nastroje przed jutrzejszym wojewódzkim?

Juliik
Posty: 16
Rejestracja: 9 lis 2013, o 20:21

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Juliik »

Jeju jak dawno mnie tu nie było Na początku gratuluje wszystkim finalistom i laureatom 3 Ja stresuje sie przed jutrem ( Jestem ze śląskiego) i pisze wojewodzki takze Galloper jest troche stresu, a i mam pytanie wszyscy ze slaskiego piszemy w jednym miejscu?
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Galloper »

Z tego co mi wiadomo to chyba nie

Juliik
Posty: 16
Rejestracja: 9 lis 2013, o 20:21

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Juliik »

No to śląskie powodzenia! Dajcie znać jak wam poszło
Paulina001
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Paulina001 »

Juliik pisze:No to śląskie powodzenia! Dajcie znać jak wam poszło
Cześć! I jak? Znowu nie było proste, ani trudne. Ja pomyliłam zespół Turnera , ostatnie hasło w krzyżówce i komórkę nerwową- zaznaczyłam jednobiegunowa. A to pewnie dopiero początek . Zawiodłam się trochę i chyba nie przejdę, ale test nie był zły.
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Galloper »

Dla mnie całkiem, całkiem, napisałam wszystko, a czy dobrze - zobaczymy
pa123pa
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2014, o 15:26

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: pa123pa »

ale jestem szczęśliwa! U nas (opolskie) dopiero coś 13 lutego był 2 etap I zabrakło mi 1 pkt I byłam ostro wkurzona, no bo jeden mały punkcik. A dzisiaj dopiero na stronie kuratorium ukazała się lista zakwalifikowanych i okazało się, że chyba coś z 1 pytaniem było nie tak i je chyba usunęli, bo pierwsza osoba ma 29pkt i 100%. No i dzięki temu mam 86% i się dostaję Co ciekawe, uczyłam się tylko dzień przed i to może 2h, bo miałam urodziny, więc wiecie, nie chciało mi się jeść tortu przy książkach)). Teraz muszę się ostro wziąć do roboty, ale nie wiem, kiedy ten etap wojewódzki. Teraz już się ostro pouczę, bo w podstawówce też się dostałam na wojewódzki też ucząc się dzień przed i też na styk, no ale przed wojewódzkim były jakieś lektury obowiązkowe a ja o tym nie wiedziałam. Ale nie było tak źle jak na totalny ówczesny brak wiedzy z chemii - miałam 65%. W tym roku muszę się przyłożyć - jakbym miała laureata to nie będę się musiała martwić liceum, testem gimnazjalnym przyrodniczym (jestem noga z fizyki, to dla mnie czarna magia.). Życzę powodzenia tym, którzy już napisali i tym, co dopiero będą
To jakie książki polecacie? Mam podręczniki z nowej ery ten puls życia.
Sapiens
Posty: 109
Rejestracja: 6 lut 2014, o 11:31

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Sapiens »

W świętokrzyskim finał już w sobotę!
Denerwuję się, ale jednocześnie się cieszę, że już się skończy ten caly stres
[at] dla mnie szkolne podręczniki nie wystarczają, uczę się z książek z Operonu dla liceum.

wojtek0011
Posty: 42
Rejestracja: 25 lut 2013, o 16:22

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: wojtek0011 »

Chyba każdy uczy się z tych książek Operonu do liceum. Ja jestem mega zdenerwowany. Ciekawe jak to będzie. I i II etap nie były trudne. Były po prostu. dziwne jak to powiedziała moja nauczycielka. Z takich rzeczy których do tej pory nie było, także ja na III etap nastawiam się bardziej na ekologię niż genetykę.

Mój idealny test: człowiek, genetyka, 2-3 pytania z ekologii, jedno o roślinki i zwierzęta i jedo o ewolucję.
Sapiens
Posty: 109
Rejestracja: 6 lut 2014, o 11:31

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Sapiens »

Wojtek, w moim przypadku jest dokładnie tak samo
Konkurs konkursem, oczekiwanie na wyniki to będzie męka.

Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Galloper »

Ja za anatomią człowieka nie przepadam, nudzi mnie to Za to lubię akologię
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Galloper »

Tfu, ekologię, literówka I zgadzam się, oczekiwanie na wyniki czasem jest gorsze niż sam test
wojtek0011
Posty: 42
Rejestracja: 25 lut 2013, o 16:22

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: wojtek0011 »

Chociaż tyle, że wyniki już w poniedziałek, albo wtorek będą. Albo mi się wydaje, albo w tamtym roku zaraz w sobotę, albo poniedziałek ścdn udostępnił arkusze z odpowiedziami, ale co ciekawe to była trochę inna wersja (kilka pytań się różniło i ogólnie kolejność była inna. Ciekawe po co im 2 wersje ).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość