Koty indywidualiści

Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

Przenosimy się z tego nieszczęsnego offtopa. )

co powiecie o Waszych kotach, co w nich jest wyjątkowego?

Mój Regis np uwielbia reklamówki, wchodzić do nich, tarzać się, a nawet kiedy się go w tych reklamówkach nosi. Wszystkie koty z którymi się spotkałam się reklamówek boją i uciekają słysząc sam ich szelest.
Ponadto lubi spać w umywalce w łazience. Oraz do wanny często zawędruje. )
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Koty indywidualiści

Post autor: nelia »

Moje kocice też uwielbiają reklamówki, ale tylko włazić do nich - jak się je próbuje podnieść to odrazu wyskakują.
Moje też śpią w umywalce, ale najchętniej w najwyżej położonych miejscach w mieszkaniu - na szafie, na półce z książkami (tylko trzeba pamiętać, żeby nie wpuszczać ich do środka tych szafek, bo obgryzają brzegi ).
Jak nie ma mnie długo w domu to później nie mogę się od nich opędzić, lepią się jak rzep do psiego ogona.
I jest jeszcze szczotka - jak zmiatam to walczą z nią, jakby to była co najmniej wielka, gruba mysz
I żąglowanie surowym miesem - ganiają się z nim po mieszkaniu - trzeba uważać, żeby nie dostać takim pociskiem
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

nelia pisze:Moje kocice też uwielbiają reklamówki, ale tylko włazić do nich - jak się je próbuje podnieść to odrazu wyskakują.
mojego można nawet w tej reklamówce kręcić i nic sobie nie robi z tego, nawet mruczy siedząc w środku
nelia pisze:I żąglowanie surowym miesem - ganiają się z nim po mieszkaniu - trzeba uważać, żeby nie dostać takim pociskiem
chciałabym to zobaczyć

moje oba koty lubią też do plecaków i toreb włazić, dobry sposób na transportowanie ich do weterynarza
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Koty indywidualiści

Post autor: nelia »

A pudełeczka takie tekturowe lubią ?
Moje uwielbiają.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

nelia pisze:A pudełeczka takie tekturowe lubią ?
tak )
Inka szczególnie lubi włazić do pudełek z puzzlami )

Regis kiedyś jadł ogórka kiszonego i oliwki jak sałatkę robiłam.
i wielkim fanem piwa jest.

Miałam jeszcze kiedyś kota, ale to bardzo dawno - jak przez mgłę go pamiętam, który wielbił czpisy, jak się paczkę otwierało to przybiegał od razu.
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Koty indywidualiści

Post autor: nelia »

Moja Mania też lubi czipsy, najlepiej bekonowe.
I hitem była też sytuacja, kiedy robiłąm obiad - na jednej desce była pokrojona surowa pierś z kurczaka (mmmm), a na drugiej starta marchewka. I co Mania zrobiła ?
Wpierdzielała marchewkę
Tak, jest wegetarianką (okazyjnie).
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

To już w ogóle dziwactwo : D

Regis lubi jeszcze wodę z wanny wypijać. I bawi się z psem.
jednego kotka miałam, niestety nie żyje już, który się po placu z psem ganiał, tak, że najpierw pies jego,a potem on psa. i wspólnie na gołębie polowały : D
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Koty indywidualiści

Post autor: yeast »

Hm, dla wielbicoeli kotów i ich wygłupów:
icanhascheezburger.com
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

świetne są : D

tutaj jest mój, jak był mały - kilka dni po tym, jak go znalazłam, jak już przy zdjęciach jesteśmy
mu
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2009, o 19:44

Re: Koty indywidualiści

Post autor: mu »

mój Oscar też łaciaty, mam go na awatarze)

jego główną rozrywką jest siedzenie w kabinie prysznicowej i patrzenie w odpływ:P
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Koty indywidualiści

Post autor: nelia »

mu, ale jak leci woda, czy nawet jak jest zakręcona ? Moje jak leci uwielbiają patrzeć - hipnotyzują się
mu
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2009, o 19:44

Re: Koty indywidualiści

Post autor: mu »

nawet jak zakręconaP
nie wiem, co on tam widzi, ale może tak przez godzinę, bez ruchu. Woda też go intryguje, jak był mały, to nawet się lubił kąpać. Teraz, jak na dużego dachowca przystało, bliskich kontaktów z wodą unika.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Koty indywidualiści

Post autor: jagodzio »

Jak ja Wam zazdroszczę Całe dzieciństwo miałam koty i do teraz je uwielbiam, ale moja mama się uczuliła na ich sierść i niestety, póki się nie wyprowadzę nie mogę mieć żądnego. Teraz pozostały tylko wspomnienia. Np. zawsze jak jem potrawy z jajkiem, to sobie przypominam, że mój kot lubił zlizywać mi pozostałe jajko z ust. Ale byłam niehigieniczna Ogólnie byłam okropnym dręczycielem kotów - ubierałam je w ubranka dla dzieci i wsadzałam do wózka - słychać było tylko burczenie Ale mam za to karę - bliznę na policzku po zadrapaniu kota.

Kod: Zaznacz cały

blog.esaba.com/projects/catphotos/catphotos.php
po kolejnych kliknięcia wyświetlają się śmieszne zdjęcia kotów - niektóre naprawdę fajne

Kod: Zaznacz cały

funpic.hu/en.gallery.php?id=3&s=dd&=1
A ta strona, to już całkiem wymiata
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości