Kraków czy Wrocław ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
konka321
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2015, o 01:19

Kraków czy Wrocław ?

Post autor: konka321 »

Cześć wszystkim

W tym roku poprawiałem maturę i stoję przed ogromnym dylematem którą uczelnię wybrać, czy jest na forum ktoś kto mógłby mi jakoś doradzić w wyborze Kraków czy Wrocław ?
Lucherino
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2015, o 15:24

Re: Kraków czy Wrocław ?

Post autor: Lucherino »

Polecam Wrocław.
+ Stosunkowo miła, sympatyczna atmosfera, nieliczne przypadki nieuprzejmości/złej woli ze strony uczelni
+ Fajni ludzie, wymiana materiałów i wzajemna pomoc na szeroką skalę
+ Wrocław to super miasto dla studentów (chociaż w Krakowie też się dużo dzieje)
O CMUJ za dużo nie wiem jednak znam jednak jest to uczelnia na którą idą laureaci olimpiad, geniusze. Poza tym ma jedną dużą wadę:
- Anatomia w jeden semestr
jamaica4991
Posty: 48
Rejestracja: 27 mar 2014, o 20:19

Re: Kraków czy Wrocław ?

Post autor: jamaica4991 »

Bardzo polecam Wrocław! Uczelnia nie jest nastawiona na wywalanie studentów, ludzie mega mili i pomocni, miasto przepiękne i pełne rozrywek, asystenci też są bardzo w porządku (oczywiście są nieliczne odstępstwa ale jak mówię- nie liczne!) a jeśli chodzi o Kraków to mogę Ci powiedzieć, że mam koleżankę, która w ogólniaku była laureatką olimpiady z biologii i chemii, po czym po 1 semestrze na leku w Krakowie o mały włos nie wyleciała.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości