Kreatyna

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
chamski_zolw

Kreatyna

Post autor: chamski_zolw »

Czy ktoś wie może od strony takiej biologicznej dlaczego mi jako jedynemu na swiecie kreatyna szkodzi. Tzn. mam częstomocz po tym że masakra co 5 minut latam do lazienki i nie moge sie z tego wyleczyc. Często ludzie bioracy kreatyne maja z tym problem ale napewno nie tak czesto jak ja. Nerki mam zdrowe. Moze ktos zna sie na tym suplemencie.
Stwierdzono u mnie nadreaktywnosc pecherza. Biore lek minirin ale za chiny nie moge sie z tego wyleczyc a ten suplement musze brac bo ciezko bez niego sport uprawiac, to podstawowy suplement.
Moglby mi ktos pomóc? w razie czego napisze cos wiecej jakby trzeba bylo.
Dołuje mnie to że inni moga a ze mna jest cos nie tak.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Kreatyna

Post autor: wojtak »

Dawniej kreatyny nikt nie brał, a zobacz jakie wyniki osiągali np. atleci, pięściarze, pływacy. Tylko dzisiaj się czekać nie chce. Ja pierwszą kreatynę wziąłem po 8 miesiącach ćwiczenia na siłowni.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Kreatyna

Post autor: Arnold »

Co do kreatyny: kreatyna jako ufosforowana postać jest magazynem energii, ale może ulec dehydratacji w kreatyninę która jest wydalana z moczem. Tylko kreatynina chyba nie ma aż takich właściwości moczopędnych. Może ten suplement zawiera coś moczopędnego? W ogóle jaki ma skład ten suplement?
chamski_zolw

Re: Kreatyna

Post autor: chamski_zolw »

wojta121 pisze:Dawniej kreatyny nikt nie brał, a zobacz jakie wyniki osiągali np. atleci, pięściarze, pływacy. Tylko dzisiaj się czekać nie chce. Ja pierwszą kreatynę wziąłem po 8 miesiącach ćwiczenia na siłowni.
Ja cwicze 2 lata, a bez kreatyny ciezko mimo ze nawet diete mam. To podstawowy suplement.

Tak, nie wchlonieta kreatyna zamienia sie w kreatynine wydalana z moczem. Nawet na opakowaniach czasami pisze ze moze podowac czestmocz czy tam inne wzdecia czy cos. Ale u mnie jest to z podwojoną siłą.
Skład:
Skład:
100% monohydratu kreatyny , tauryna, witamina B6
W 100g: 99,5g 100% monohydratu kreatyny 0,44g tauryny 0,06g witaminy B6
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Kreatyna

Post autor: iSzymur »

może kupiłeś jakiś syf, bo było taniej?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości