książki I rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mellowreine
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2012, o 22:05

książki I rok

Post autor: mellowreine »

mam prośbę, mógłby mi ktos doradzic ktore wydanie atlasu Nettera kupic? czy nazewnictwo lacinskie jest jeszcze wymagane na uczelni, czy tylko polskie i ang? z gory dziekuje za wyjasnienie
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: książki I rok

Post autor: Anielka »

obowiązuje angielskie mianownictwo. ech, naprawdę nie szkoda Wam kasy na atlasy?(aż się zrymowało )
przed zakładaniem nowego wątku warto przejrzeć inne z tego działu, te i podobne pytania były wałkowane wiele razy. ćwiczcie już teraz umiejętność wyszukiwania potrzebnych informacji
Awatar użytkownika
Ketimun
Posty: 25
Rejestracja: 5 lip 2014, o 12:42

Re: książki I rok

Post autor: Ketimun »

A jakie ksiązki do anatomi polecacie na I rok lek-dentu?
Awatar użytkownika
Gajuta
Posty: 136
Rejestracja: 22 sty 2011, o 09:35

Re: książki I rok

Post autor: Gajuta »

Ketimun pisze:A jakie ksiązki do anatomi polecacie na I rok lek-dentu?
Słyszałam od koleżanki z II roku, że warto kupić Skawinę (8 części). Będziemy razem na roku
maadzika
Posty: 21
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:45

Re: książki I rok

Post autor: maadzika »

Do anatomii bardzo polecam Skawinę, ale nie pokazujcie się z nim na ćwiczeniach, bo asystenci bardzo go nie lubią. I chodźcie na wykłady, albo uśmiechajcie się do kogoś kto chodzi- pan profesor układając kolokwia w dużej mierze opiera się na tym co sam przekazuje, więc dobre notatki to skarb
Ja uczyłam się z Nettera z angielskim mianownictwem, ale dużo osób uczyło się łaciny i tez dali radę.
Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie!
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: książki I rok

Post autor: Giardia Lamblia »

maadzika pisze:I chodźcie na wykłady, albo uśmiechajcie się do kogoś kto chodzi- pan profesor układając kolokwia w dużej mierze opiera się na tym co sam przekazuje, więc dobre notatki to skarb
Zawsze znajdzie się ktoś, kto wrzuca wykłady na fb.
maadzika pisze:Do anatomii bardzo polecam Skawinę, ale nie pokazujcie się z nim na ćwiczeniach, bo asystenci bardzo go nie lubią.
Nie wiem z jakim asystentem miałaś zajęcia, u mnie praktycznie wszyscy (poza mną d) mieli Skawiny i normalnie z nich korzystali podczas zajęć. Zresztą nikt nikomu nie będzie uprzykrzać życia ze względu na podręcznik z którego się korzysta na zajęciach - można brać co się chce, a teksty w stylu nie pokazuj się na ćwiczeniach z . są dla mnie niezrozumiałe (poważnie się z czymś takim spotkałaś? poznałem asystentów i coś mi się to nie widzi - większość miałaby to po prostu w tyłku ).
Awatar użytkownika
Ketimun
Posty: 25
Rejestracja: 5 lip 2014, o 12:42

Re: książki I rok

Post autor: Ketimun »

Dzięki za odpowiedzi

Jakie jeszcze książki polecacie kupić na I rok?
Miranda
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2014, o 18:12

Re: książki I rok

Post autor: Miranda »

Kiedy będzie można wypożyczyć książki z biblioteki? ( na 1 rok)
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: książki I rok

Post autor: Giardia Lamblia »

Jak dostaniesz legitkę, która jest jednocześnie kartą biblioteczną. Czyli w dzień oficjalnego rozpoczęcia.
Miranda
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2014, o 18:12

Re: książki I rok

Post autor: Miranda »

To zdążymy się nauczyć na pierwsze wejściówki?
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: książki I rok

Post autor: dmnunited »

Czy ktos moglby napisac w jakie książki nalezy sie wyposażyć na 1 rok lek-dentu? Bardzo proszę o odpowiedź.

Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: książki I rok

Post autor: Giardia Lamblia »

Miranda, jest jedna wejściówka w pierwszym semestrze i uczyć się do niej więcej niż 2-3 dni wcześniej (to i tak sporo) nie ma sensu.

dmnunited, jeżeli nikt nie odpowie, to spokojnie sobie poradzisz załatwiając książki od października.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: książki I rok

Post autor: dmnunited »

Narazie McMinna ogarniam, mysle, ze sie przyda?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości