Re: książki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: książki

Post autor: kenyia »

Verbatim pisze:Z Oświęcimia także mieszkamy gdzieś niedaleko
kojarzę Oświęcim, nawet tam kiedyś byłam, ale lepiej znam Bieruń:P
ja bede osbie musiał kupić Bochenki, a skrypty skawiny masz już?
Bochenki Ci wypożyczą w bibliotece, skrypty można kupić na ksero w akademiku.
Na jakich stronach z biologii? mówiszo Katedrze Biologii?
ale z tego co widzę, to zlikwidowali link do prelecji i umieszczą po 15 września.

A co do kolejnych list postaram się dowiedzieć, jaki jest przewidywany próg
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: książki

Post autor: serine »

Zagmatwane to jak cholera -_- a ja juz sie cieszylam na ten 24 lipca. aj normalnie zal czyli zapewne nie ma szans zeby 101 osob odeszlo. Szkoda . to sobie poczekamy
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: książki

Post autor: Verbatim »

Drogie te skrypty? No spoko niech mi wyporzycza Bochenki tylko, żeby to we wrzesniu już mozna było zrobić a nie w październiku kiedy już nas beda z tego pytać

A przegladałas te strony Katedry Biologii? Duzo tam było materiału? ciężki itp.? Z jakich ksiązek sie uczy Biologii

Bo w ogóle na 1 roku jest anatomia, biologia, informatyka ze statystyką, angol, łacina wf i co jeszcze?

Dowiedz się o te progigt

A do dziewczyny z nickiem na S, której nicka nadal nie moge spamiętać Spokojnie ja mam tyle samo pkt. co ty . idziesz na Ligote prawda? Myśle, że spokojnie zrezygnuje na 2 liste te 101 osób - wkońcu to 101 osób na 390. myśle, że 24.07 będziemy oboje przyjęci a 25.07 zaczniemy zakuwać Bochenki. Dlap ocieszenie powiem Ci, że ponoć w Łodzi z 290 osób nie potwierdziło rejestracji ponad 90
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, o 15:29 przez Verbatim, łącznie zmieniany 1 raz.
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: książki

Post autor: kenyia »

Skrypty nie są drogie (w zależności oczywiście od grubości, a nie pamiętam po ile jest ksero) prelekcji objętościowo nie ma dużo, ale są głupie.
Książki dopiero podają, ale na pierwsze zajęcia ta prelekcja i wiedza z LO wystarczy (zależy od asystenta)

Tak tylko te przedmioty są, ale na 1 semestrze, później dochodzi histologia i chemia. Coś mi się wydaje. że należy założyć osobny temat
studêtka:)

Re: książki

Post autor: studêtka:) »

co zakuwać Bochenka od 25 lipca.to myślę Że nie zdąŻycie wszystkiego przerobic do pazdziernika.bozzzzeeee porazka jakas :/ :/ :/
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: książki

Post autor: Verbatim »

No faktycznei troche przyjeb**** z tym Bochenkiem No to wychodzi na to, że 1 października zniszczą tylko z anatomii i Biologii Bo słyszałem, że informatyka lajt, biofizyka dochodzi w 2 semsetrze też jest lajtowa ponoć. Ciekawe czy prawdą są pogłoski o wycofaniu łaciny.? bo coś mi się w to niechce wierzyć.

Aha to mówisz, ze oni podadzą na stronie internetowej, że prosze na 1 ćwiczenia zakuć prelekcje z takiej i takiej ksiązki?

A o którym akademiku mówisz, że jest to ksero? bo będzie trzeba się tam odpowiednio wczesniej udać.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, o 16:28 przez Verbatim, łącznie zmieniany 1 raz.
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: książki

Post autor: kenyia »

Też słyszałam o wycofaniu łaciny, a prelekcje będą do ściągnięcia na stronie Co do ksera to nie wiem czy we wakacje jest czynne, ale znajduje się w tym akademiku bliżej głównej drogi
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: książki

Post autor: Verbatim »

Ale to mówisz o skryptach Skawiny? Bo jakby co to miałbym jak je sobie załatwić Ja musze coś załatwić na mieście a ty Serine odpisz na PWgt
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: książki

Post autor: kenyia »

Tak o skryptach Skawiny. Tylko uważaj, bo są one zakazane w końcu skrypt Skawiny to streszczenie Bochenka.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: książki

Post autor: gosiaczek;) »

hm hmmmrozumiem, że zamierzacie uczyć się już od sierpnia.?.pobłogosław Wam Boże
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: książki

Post autor: kenyia »

To, że posiadam książki nie znaczy. że będę się uczyć przygodę mam zamiar zacząć końcem września
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: książki

Post autor: Verbatim »

No ja sobie ambitnie podstanowiłem, że 20 września ale zobaczymy co z tego wyjdzie P
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: książki

Post autor: serine »

Słuchajcie a mogłby ktos wkleic liste potrzebnych ksiazek na pierwszy rok? Wogole czy ktos sie orientuje co trzeba miec i skad to wziasc bo niebardzo wiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości