Kto do Katowic...???

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: AmoSo »

o jakież liczne i zacne grono, hihi nie może mnie tu zabraknąć też składam do Katowic (lek i farma) i do Łodzi (lek)
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: serine »

Witam , takze składam do Katowic na lekarski oczywiscie
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: Claudia »

Mam do was pytanie: jeśli zarejestrujecie sie on-line to w ciągu 5 dni macie dostarczyć dokumenty czy dopiero jak się dostaniecie Czytam to i czytam i dość nie mogę
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: gatek »

Po zalogowaniu trzeba dostarczyć dokumenty. Takie coś tam znalazłam :Kandydaci na studia, legitymujący się tzw. „nową maturą” dokonują rejestracji drogą elektroniczną i następnie składają komplet wymaganych dokumentów w terminie:

od 2 czerwca do 23 czerwca 2008 roku do godz. 15:00
(decyduje data wpływu do uczelni).

A tenkomplet dokumentów to: wydrukowane i podpisane podanie, dowód wpłaty, ksero dowodu osobistego i zaświadczenie lekarskie.
Katrin 18
Posty: 50
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 13:57

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: Katrin 18 »

Jestem pewna, że bede w Katowicach (jak nie na dziennych to na płatnych) więc szukam kogoś kto wynajmie ze mną mieszkanie. Już mam coś na oku tak więc jeśli ktoś jest chętny to piszcie
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: Claudia »

I znowu jak ta sierota zapytam się: jeśli chce zarejestrować sie na stacjonarne np.farme to muszę drugi raz na niestacjonarne czy oni sami mnie przenoszą jakby co W końcu od poniedziałku zaczną się zapisy
Chyba już to pytanie było.zaryzykuje
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: AmoSo »

Claudia, Studia wieczorowe
* Przyjęcia kandydatów na studia wieczorowe odbywać się będą:[.]
spośród kandydatów, którzy ubiegali się o przyjęcia na studia stacjonarne (dzienne) na dany kierunek w wyższych uczelniach medycznych w kraju, a nie zostali zakwalifikowani do przyjęcia oraz złożenia zobowiązania do opłacania studiów. cyt ze strony rekrutacji, czyli będzie osobna rekrutacja, ale musisz wcześniej ubiegać się o miejsce na dziennych, więcej info możesz znaleźć.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: Claudia »

Dzięki gatek i AmoSo za oświecenie
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Zakwalifikowani na lekarski 2008/2009

Post autor: AmoSo »

Witam pochwalmy się kogo szanowna komisja rekrutacyjna zaprosiła do grona studentów ŚUMu więc kto się dostał i tam składa oryginały ? zacznę, że ja właśnie się dostałem i w najbliższych dniach jadę złożyć swoje dokumenty a i oczywiście wszystkim gratuluję
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: gosiaczek;) »

Mnie tam zaprosili, ale muszę się zastanowić Kraków mi pomoże podjąć decyzję również gratuluję
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: Delirium »

Witam.

no właśnie kto wybiera się złożyć oryginały do Katowic jutro/po jutrze

można by się spotkać na jakimś integracyjnym piwie w lokalnym pubie Angelo
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: klejnotka »

ZAKWALIFIKOWANA zaproszeniem nie pogardzę i dokumenty złożę w najbliższych dniach. Koniecznie oryginały? Odpisy nie będą honorowane? wciąż mam nadzieję na Białystok i Poznań
Awatar użytkownika
cornl
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2007, o 16:16

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: cornl »

zawsze możesz później iść i to odebrać wszystko, jeśli będziesz chciała złożyć do Poznania (w ogóle pozdrawiam ich termin ogłoszenia list), trochę roboty będzie ale siłą do przyjścia do katowic Cię nie zmuszą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości