Kto do Katowic...???

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: klejnotka »

cornl, dzięki już się z tym wszystkim uporałam. Zawiozłam do Katowic odpis, panie z Dziekanatu nie robiły problemu. Swoją drogą spodobało mi się tutaj na ŚUM, więc jak w Poznaniu się nie uda, płakać nie będę.
Awatar użytkownika
cornl
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2007, o 16:16

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: cornl »

jak coś to będę w którejś grupie w Katowicach, żeby udzielić wsparcia psychicznego P
jak poszło w Poznaniu?
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: klejnotka »

cornl, No nie udało się ale na kolejną listę powinnam się załapać. btw w innym temacie pisałeś, że rezygnujesz z Pozka? Patrz może właśnie to jedno miejsce zaważy o moim przyjęciu^^ A jeśli się nie powiedzie to spokojna głowa, już ja Cię odszukam w tych Katowicach i będziemy się nawzajem wspierać, bo tam podobno koszą studentów bez żadnych skrupułów.brrr no aletwardym trzeba być nie miętkim
anulciaaaaaa

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: anulciaaaaaa »

witam wszystkich studentów medycyny w katowicach :)) musimy się koniecznie jak najszybciej zapoznać:P w koncu spędzimy ze soba najblizsze 6 lat :P:P ( jak dobrze pójdzie oczywiście:P:P )
Verbatim

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: Verbatim »

Ej ludzie jest jakieś forum studentów katowickiej medycyny? chciałem coś pogrzebać, ale nic nie mogę znaleźć.

No trzeba się poznać tylko nie wszyscy sa przyjęci :D
Awatar użytkownika
cornl
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2007, o 16:16

Re: Kto do Katowic...???

Post autor: cornl »

to nic tylko założyć, co?

klejnotka, powodzenia w poznaniowych rekrutacjach
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości